پروژه-جدید-استودیو-Remedy-Entertainment

پروژه جدید استودیو Remedy Entertainment یک بازی با نام رمزی Big Fish است

توسط میلاد یزدی در ۸ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۰۰

با توجه به اطلاعات منتشر شده در وبسایت Epicdata.info، پروژه جدید استودیو Remedy Entertainment یک بازی با نام رمزی Big Fish است. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو بازی‌سازی Remedy Entertainment با آخرین اثر خود، بازگشتی موفقیت‌آمیز را به عرصه بازی‌های ویدئویی داشته است. عنوانی به نام Control که سال گذشته منتشر شد و موفقیت‌های تجاری بسیار خوبی را برای این استودیو به‌همراه داشته است. بازی یک نقطه عطف مهم در تاریخ این کمپانی بوده است و به نظر می‌رسد دست‌کم از لحاظ مالی بهتر از آنچه انتظار می‌رفته، عمل کرده است. در حالی که هنوز به‌طور دقیق نمی‌دانیم Remedy برای آینده چه برنامه‌ای دارد، یک فهرست جدید منتشر شده است که نشان‌دهنده چیزهایی جدیدی است که احتمالاً به‌زودی اعلام خواهد شود.

از طریق اعلامی که در وبسایت Epicdata.info وجود دارد ، یک بازی جدید از Remedy Entertainment لیست شده است. این وبسایت در واقع بازی‌های جدیدی که قرار است به فروشگاه Epic Game افزوده شود را دنبال کرده و اطلاعات و موارد دیگر از آنها را پیگیری و منتشر می‌کند. بازی جدید Remedy با نام رمزی Big Fish در این وبسایت لیست شده است. البته که واضح است این اطلاعات، برای گمانه‌زنی چندان کافی نیست. اما احتمالاً بدان معنا است که به‌زودی اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر خواهد شد.

کمپانی Remedy در گذشته گفته است که در حال کار روی چهار پروژه مختلف است و ما نیز می‌دانیم که آنها به نوعی با Epic Games برای انتشار و فروش آثار خود قرارداد بسته‌اند. آیا باید منتظر یک دنباله جدید از Alan Wake باشیم. سال گذشته بود که استودیو Remedy حقوق قانونی نشر بازی Alan Wake را به‌دست آورد. خب شاید باید برای دیدن یک آلن ویک جدید آرزو کنیم. به هر صورت زمان همه چیز را مشخص خواهد نمود.

نظرات خود را در مورد پروژه جدید استودیو Remedy Entertainment با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: