بسته الحاقی جدید Borderlands 3

سومین بسته الحاقی بازی Borderlands 3 معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۵ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۱:۰۰

استودیو گیرباکس سافتور از سومین بسته الحاقی بازی Borderlands 3 با نام Bounty of Blood: A Fistful of Redemption رونمایی کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

در پاییز سال گذشته میلادی بود که بازی Borderlands 3 عرضه شد و انتظار طولانی مدت طرفداران این فرانچایز تیراندازی و لوت‌محور برای بازگشت به پاندورا را در کنار معرفی سیاره‌های جدید، محقق کرد. خود بازی اصلی شامل محتوای بسیاری می‌شود که تجربه تمامی‌ آن‌ها به صد‌ها ساعت زمان نیاز دارد اما از طرفی، با توجه به سابقه مجموعه بوردرلندز، Gearbox Software تاکنون دو بسته الحاقی بزرگ هم برای Borderlands 3 منتشر کرده است. این استودیو همچنین در جدیدترین اخبار بازی، از انتشار بسته الحاقی سوم در ماه آینده میلادی خبر داده است.

طی جدیدترین قسمت از برنامه The Borderlands Show، استودیو گیرباکس سافتور رسما از سومین بسته الحاقی داستانی بازی Borderlands 3 رونمایی کرد. این بسته Bounty of Blood: A Fistful of Redemption نام دارد و به نظر قرار است حال و هوای وسترنی را به بازی تزریق کند. بسته داستانی جدید در تاریخ ۵ تیرماه ۱۳۹۹ (۲۵ ژوئن ۲۰۲۰) منتشر می‌شود و خریداران Season Pass بازی بوردرلندز ۳ می‌توانند به رایگان آن را تجربه نمایند. همچنین این بسته به صورت جداگانه نیز قابل خریداری خواهد بود.

در بسته Bounty of Blood: A Fistful of Redemption، بازیکنان به یک سیاره جدید به نام Gehenna پا خواهند گذاشت تا با The Devil Riders مبارزه کنند؛ گروه مخوفی که عامل اصلی خرابکاری‌ها در شهری به نام Vestige هستند. در طول خط داستانی جدید، بازیکنان با برخی شخصیت‌های جدید چون Rose و Juno آشنا می‌شوند. در این میان، بسته جدید همچنین شامل یک وسیله نقلیه جدید به نام JetBeast در کنار اسلحه‌ها و موارد جدید دیگر می‌شود.

در کنار معرفی بسته الحاقی جدید، استودیو گیرباکس از یک رویداد Takedown جدید برای بازی Borderlands 3 رونمایی کرد که در قالب یک بروزرسانی رایگان در تاریخ ۱۵ خردادماه ۱۳۹۹ (۵ ژوئن ۲۰۲۰) در دسترس تمامی بازیکنان قرار خواهد گرفت. رویداد جدید که Takedown at the Guardian Breach نام دارد، در واقع یک قطعه جدید دیگر از محتوای Endgame بوردرلندز ۳ محسوب می‌‌شود که مهارت‌ها و تجهیزات شما را مورد آزمایش قرار می‌دهد.

در رویداد Takedown at the Guardian Breach، بازیکنان یه یک ماموریت شناسایی به سیاره Minos Prime می‌روند تا منبع سیگنالی از یک گاردین رمزآلود را شناسایی کنند. در ادامه نیز بازیکنان باید گروهی از گاردین‌ها را که به شکلی برگشت ناپذیر سیاره را تغییر داده‌اند، از بین ببرند.

در کنار تمامی موارد نام برده، استودیو گیرباکس همچنین تصویری هنری از چهارمین و آخرین بسته‌ الحاقی داستانی بازی Borderlands 3 منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید. بازی بوردرلندز ۳ روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، کامپیوتر (اپیک گیمز) و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد.

بسته الحاقی جدید Borderlands 3

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: