توسعه-بازی-Bayonetta-3

توسعه بازی Bayonetta 3 همچنان در مسیر پیشرفت قرار دارد

توسط میلاد یزدی در ۴ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

هیدکی کامیا، موسس استودیو PlatinumGames در مصاحبه‌ای با وبسایت VGC گفته است که توسعه بازی Bayonetta 3 در مسیر خوبی قرار دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

اطلاعات کمی از زمان معرفی بازی Bayonetta 3 در سال ۲۰۱۷ در خصوص این عنوان ارائه شده است. شاید تنها چیزی که به‌درستی می‌دانیم این باشد که استودیو بازی‌سازی PlatinumGames بار‌ها و بارها به‌ شکل‌های مختلف اعلام کرده که مسیر توسعه بازی خوب است و ساخت Bayonetta 3 در حال پیشرفت است. به‌تازگی بار دیگر هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) تاکید کرد که تولید بازی به خوبی پیش می‌رود.

هیدکی کامیا، موسس استودیو PlatinumGames در مصاحبه‌ای با وبسایت VGC گفته است که این بازی لغو نشده است. کامیا با بیان اینکه پلاتینیوم‌گیمز به‌عنوان توسعه‌دهنده Bayonetta 3، سخت مشغول کار روی بازی است، اضافه کرد که هواداران هرگونه نگرانی احتمالی در مورد لغو بازی را به‌سرعت دور بریزند.

من در توییتر هستم و هر روز نظرات زیادی از مردم را می‌بینم. بسیار خوشحالم که هنوز انتظار برای این عنوان وجود دارد. اما یکی از چیزهایی که اکنون می‌خواهم به آن بپردازم صحبت‌هایی است که در مورد لغو احتمالی بازی Bayonetta 3 می‌خوانم و می‌شنوم. از شما طرفداران و کاربران می‌خواهم که هرگونه نگرانی که در مورد لغو بازی در شما وجود دارد را از پنجره دور بریزید. زیرا ما به‌سختی در حال توسعه بازی هستیم و Bayonetta 3 به هیچ وجه لغو نشده است. لطفاً منتظر آن باشید.

در طی چند ماه گذشته، استودیو PlatinumGames چندین بار از پیشرفت در ساخت Bayonetta 3 به هواداران خود اطمینان داده است. در ماه دسامبر بود که کامیا گفت «بازی در مسیر پیشرفت است». چند ماه پیش نیز  آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba) رئیس استودیو‌های پلاتینیوم نیز اظهاراتی مشابه را تکرار کرد. اینکه چقدر باید صبر کنیم تا مدیران ارشد PlatinumGames دست از صحبت‌های تکراری بردارند و چیز جدیدی از بازی نشان دهند، معلوم نیست. اما به هر شکل با اطمینان خاطر می‌توان گفت که بازی Bayonetta 3 همچنان در دست توسعه قرار دارد.

نظرات خود را در مورد توسعه بازی Bayonetta 3 با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: