بازی-sea-of-thieves

بازی Sea of Thieves از ماه آینده روی فروشگاه Steam عرضه خواهد شد

توسط میلاد یزدی در ۴ خرداد ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

با توجه به اخبار منتشر شده، عنوان Sea of Thieves از ابتدای ماه آینده میلادی روی فروشگاه Steam عرضه خواهد شد. نظرات خود را با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

بازی Sea of Thieves، جدیدترین عنوان ساخته شده توسط استودیو بازی‌سازی Rare است و از بسیاری جهات سود‌های فراوانی را برای کمپانی مایکروسافت و سرویس Game Pass ایکس‌باکس به همراه داشته است. Sea of Thieves در روزهای ابتدایی عرضه خود از مشکلات زیادی رنج می‌برد و این مسائل به‌مرور و با عرضه به‌روزرسانی‌هایی تقریباً بر طرف شده‌اند. این بازی اولین عنوان بزرگ استودیو Rare بوده است که همراه با عرضه معمول خود در بازارهای جهانی، از روز اول در سرویس Game Pass قرار داشته است. این مساله با توجه به اعلام بیش از ۱۰ میلیون بازیکن در بازی، برای توسعه‌دهندگان آن بسیار موفقیت‌آمیز بوده است. اکنون به نظر می‌رسد Sea of Thieves قصد دارد تا وسعت مخاطبان خود را بیشتر نماید.

در حالی که پیش‌تر و در ماه اپریل اعلام شده بود که بازی بالاخره روی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد، تا به امروز هیچ تاریخی از این مساله اعلام نشده بود. اما دیروز طبق توییتی در اکانت رسمی بازی،‌ تاریخ عرضه Sea of Thieves روی فروشگاه Steam مشخص شد. از ابتدای ماه آینده میلادی،‌ کاربران رایانه‌های شخصی  می‌توانند این عنوان را از طریق استیم خریداری کنند.

چه با امواج دوست‌داشتنی همراه هستید و چه با سدی از توپ‌های دشمنان، آماده باشید تا از تعداد بیشماری از خدمه تازه‌نفس و افسانه‌های جدید استقبال کنید. Sea of Thieves از تاریخ ۳ ژوئن (۱۴ خرداد) به فروشگاه استیم می‌آید.

امکان تجربه Sea of Thieves از طریق ایکس‌باکس One و رایانه‌های شخصی برای کاربران فراهم است. از تاریخ ۳ ژوئن (۱۴ خرداد) نیز بازی از طریق فروشگاه Steam عرضه خواهد شد. بازی همچنین در پایان سال میلادی ۲۰۱۹ آمار های جالبی داشته است.

نظرات خود را در مورد عرضه Sea of Thieves روی فروشگاه استیم با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: