توسعه-فصل-پنجم-بازی-The-Walking-Dead

توسعه فصل پنجم بازی The Walking Dead در برنامه استودیو Skybound قرار ندارد

توسط میلاد یزدی در ۱ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

اکانت رسمی Skybound در توییتر اعلام کرد که علی‌رغم اشتیاق هواداران، توسعه فصل پنجم بازی The Walking Dead در برنامه آنها قرار ندارد.با دنیای بازی همراه باشید

برای مدتی به نظر می‌رسید که سرنوشت سری بازی‌های Walking Dead ساخته استودیو بازی‌سازی Telltale رها شده است. اما پس از انتقال امتیاز این سری بازی‌ها به استودیو Skybound Games، امکان دنبال کردن قصه کلمنتاین برای طرفداران به‌وجود آمده است. از أن زمان سوالات زیادی پیرامون سرنوشت این فرنچایز ایجاد شده است. به‌تازگی شایعات فراوانی در خصوص آغاز فصل پنجم این عنوان شکل گرفته است. شایعاتی که استودیو Skybound به‌سرعت به آنها پایان داد.

استودیو Skybound در اکانت رسمی خود در توییتر، از هوادارن به خاطر اشتیاق آنها نسبت به این فرنچایز تشکر کرد. اما تاکید کرد که در حال حاظر هیچ برنامه‌ای برای توسعه فصل پنجم The Walking Dead ندارد. برایان هانتینگدون (Brian Huntingdon) نیز به عنوان نایب‌رئیس تولید محتوای آنلاین استودیوی Skybound Games در وبسایت Reddit تایید کرد که این شایعات جعلی است و در حال حاضر با توجه به شرایط موجود، شانس توسعه فصل پنجم بازی بسیار پایین است.

هرگز نمی‌گویم هرگز. اما چقدر می‌شود به صفر نزدیک شد؟ به خصوص در این اوقات دیوانه‌وار، بسیار بعید است. به پایان رساندن فصل چهارم The Walking Dead برای ما طاقت‌فرسا بود. به ویژه برای ما که تیم توسعه‌دهنده اصلی بازی نبوده‌ایم.

چندی پیش استودیو Skybound از طرفداران پرسیده بود که آیا علاقمند به ساخت قسمت‌های بیشتر از The Walking Dead از سوی آنها هستند و ترجیح می‌دهند که این بازی‌ها و قسمت‌ها چه ویژگی‌هایی داشته باشند. بنابراین با اطمینان می‌توان گفت که Skybound حداقل به فکر انجام کارهای بیشتر در این فرنچایز است. با این حال کاملاً واضح به نظر می‌رسد که در حال حاضر آنها برنامه‌ای برای توسعه فصل بعدی The Walking Dead ندارند.

نظرات خود را در مورد توسعه فصل پنجم بازی The Walking Dead با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: