سیستم-مبارزه-بازی-Ghost-of-Tsushima

سیستم مبارزه بازی Ghost of Tsushima احساس یک سامورایی را القا خواهد کرد

توسط میلاد یزدی در ۱ خرداد ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

مدیر خلاقیت استودیو Sucker Punch در گفتگو با VG247 گفته است که سیستم مبارزه بازی Ghost of Tsushima کاملاً احساس یک سامورایی را به گیمر خواهد داد. با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که دنیای آزاد و جهانِ باز Ghost of Tsushima، مکانیک اکتشافات و پیش‌فرض‌های روایت در بازی بسیار برجسته و عالی به‌نظر می‌رسند، اما سیستم مبارزات بازی یکی از معدود عناصری است که هنوز بسیاری از کاربران و منتقدان از آن مطمئن نیستند. هر چند به‌تازگی در گیم‌پلی منتشر شده در برنامه هفته گذشته State of Play، شاهد بخشی از نبرد‌های تن به تن در بازی بوده‌ایم، اما این مقدار کافی نبوده و هنوز تردید‌هایی در مورد این عنصر مهم بازی وجود دارد. از این رو استودیو بازی‌سازی Sucker Punch، سازنده Ghost of Tsushima در این خصوص اطلاعاتی ارائه داده است.

جیسون کانل (Jason Connell) مدیر خلاقیت بازی در طی مصاحبه اخیر خود با وبسایت VG247 در مورد جنبه خاصی از سیستم مبارزات بازی صحبت کرده است. در واقع کاراکتر جین گاهی باید در میانه نبرد، شکل مبارزه خود را تغییر دهد تا متناسب با موضع‌گیری او در مقابله با انواع مختلف دشمنان قوی و ضعیف بازی باشد.

ما در گیم‌پلی منتشر شده در State of Play بخشی از نبرد‌های جین را نشان دادیم. در واقع گیمر باید متناسب با دشمن خود، شکل و استراتژی مبارزه خود را انتخاب کند. برای همین در میانه نبرد می‌توان شکل مبارزه را تغییر داد.

طبق گفته کانل، سیستم stances مکانیکی است که طراحی شده تا به‌گونه‌ای باور‌پذیر، تجربه‌ای درست را از نبرد‌های سامورایی به کاربر منتقل کند.

می‌خواهیم که بازیکن کاملاً احساس سامورایی بودن را داشته باشد. بنابراین سیستم stances بخش مهم و بزرگی از مبارزات بازی است. چرا که با توجه به اینکه چه دشمنی با چه قدرتی سمت شما می‌آید، بتوانید به‌سرعت شکل مبارزه خود را تغییر دهید.

به‌تازگی فضای خالی مورد نیاز برای بازی Ghost of Tsushima روی کنسول پلی‌استیشن ۴ مشخص شد. بازی در تاریخ ۱۷ جولای (۲۷ تیر) به‌طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در مورد سیستم مبارزه بازی Ghost of Tsushima با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: