تاریخ اکران جدید فیلم New Mutants

تاریخ اکران جدید فیلم The New Mutants مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

شرکت دیزنی سرانجام تاریخ اکران جدید فیلم The New Mutants را پس از عقب افتادن دوباره به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا اعلام کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

چندی پیش بود که شرکت دیزنی به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفت تا اکران بسیاری از فیلم‌های خود را برای چندین ماه تا یک سال عقب بیاندازد و در این بین، اکران فیلم اسپین آف The New Mutants هم به زمان نامعلومی در سال ۲۰۲۰ موکول شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت‌ دیزنی و استودیو قرن بیستم سرانجام تاریخ اکران جدید این فیلم را اعلام کردند. فیلم «میوتنت‌های جدید» (The New Mutants) در تاریخ ۷ شهریورماه ۱۳۹۹ (۲۸ آگوست ۲۰۲۰) روی پرده سینما‌ها به نمایش گذاشته خواهد شد. فیلم The Courier، محصول شرکت لاینزگیت با بازی بندیکت کامبربچ و ریچل بروزناهان، جدی‌ترین رقیب این اثر محسوب می‌شود.

دیزنی همچنین اعلام کرد که فیلم Ron’s Gone Wrong که ابتدا برای اکران در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۹ (۲۶ فوریه ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده بود، حالا با دو ماه تاخیر در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۳ آوریل ۲۰۲۱) اکران خواهد شد. این اثر با فیلم The Asset، محصول شرکت لاینزگیت با حضور بازیگرانی چون ساموئل جکسون، مایکل کیتون و مگی کیو وارد رقابت خواهد شد. در این بین، یک پروژه بدون نام استودیو قرن بیستم که برای اکران در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۳ آوریل ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده بود نیز از تقویم اکران‌ها حذف شد.

میسی ویلیامز در نقش رانه سینکلیر ملقب به ولفسبین، آنا تیلور جوی در نقش ایلیانا راسپیوتن ملقب به مجیک، چارلی هیتون در نقش سم گاثری ملقب به کنون‌بال، بلو هانت در نقش دنیل مونستار، آلیس براگا در نقش دکتر سیسیلیا ریس، هنری زاگا در نقش روبرو د کاستا ملقب به سان‌اسپات، کلبی گنت، توماس لی و هپی اندرسن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The New Mutants حضور یافته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جاش بون وظیفه کارگردانی این اسپین آف را برعهده داشته و همچنین در کنار نیت لی، فیلمنامه اثر را نگارش کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: