سابین رن در فصل دوم مندولورین

شخصیت سابین رن احتمالا در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور می‌یابد

توسط میلاد شجری در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

شایعه‌ای جدید به تازگی از احتمال حضور شخصیت سابین رن از انیمیشن سریالی Star Wars Rebels در فصل دوم سریال The Mandalorian خبر داده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

به دنبال اضافه شدن شخصیت بوبا فیت با نقش آفرینی تمورا موریسن به فصل دوم از سریال «مندولورین» (The Mandalorian)، به نظر می‌رسد که شاهد یک جایزه بگیر دیگر از دنیای جنگ ستارگان در فصل جدید این سریال موردانتظار خواهیم بود. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شایعه‌ای منتشر شده است که از احتمال حضور شخصیت سابین رن که اولین‌بار در انیمیشن سریالی Star Wars Rebels معرفی شد، در این سریال پیش درآمد شبکه دیزنی پلاس خبر می‌دهد. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، برای اولین‌بار نسخه لایو اکشن از این شخصیت را مشاهده خواهیم کرد.

شخصیت سابین رن آخرین‌بار در فصل نهایی از انیمیشن سریالی Star Wars Rebels مشاهده شد که در کنار آسوکا تانو، در حال تلاش برای پیدا کردن شخصیت ازرا بریجر بودند. در این بین، پیش از این حضور شخصیت آسوکا تانو با بازی رزاریو داوسن در فصل دوم سریال مندولورین تایید شده بود که این امر، احتمال حضور سابین رن را بیش از پیش قوت می‌بخشد.

در فصل اول از سریال The Mandalorian بازیگرانی چون پدرو پاسکال در نقش مندولورین، جینا کارانو در نقش یک Rebel Shock Trooper سابق به نام کارا دون، جیانکارلو اسپاسیتو، امیلی سووالو، کارل ودرز، امید ابتهی، ورنر هرتساگ و نیک هاتل حضور یافته و به ایفای نقش پرداختند.  جان فاورو به عنوان تهیه کننده اجرایی و شورانر در سریال مندولورین حضور دارد. دیو فیلونی، دبروا چاو، ریک فاموییوا، برایس دالاس هاوارد و تایکا وایتیتی، اپیزود‌های فصل اول کارگردانی کردند. در کنار این‌ها، رابرت رودریگز و پیتون رید به عنوان کارگردانان جدید فصل دوم معرفی شدند.

فصل دوم از سریال The Mandalorian برای پخش در ماه اکتبر ۲۰۲۰ میلادی (مهر/آبان ۱۳۹۹) از شبکه دیزنی پلاس برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: