رویداد دیجیتال جایگزین کنفرانس اسکوئر انیکس در E3 امسال احتمالا برگزار نمی‌شود

توسط میلاد شجری در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

به نقل از یکی از منابع، رویداد دیجیتال جایگزین کنفرانس اسکوئر انیکس در همایشگاه E3 2020 به احتمال بسیار برگزار نمی‌شود. برای اطلاع از آخرین بازی، همراه دنیای بازی باشید.

با لغو شدن رویداد E3 2020 به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا، بسیاری از شرکت‌های ناشر بازی‌های ویدیویی و استودیو‌های بازسازی از برگزاری رویداد‌های دیجیتال و آنلاین جایگزین برای انتشار آخرین اخبار و تریلر‌ها از ساخته‌های خود خبر دادند. حال در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که برنامه‌های شرکت اسکوئر انیکس برای برگزاری چنین رویدادی احتمالا تغییر پیدا کرده و لغو شده است.

به نقل از خبرنگار Bloomberg به نام تاکاشی موچیزوکی در صفحه توییتر، اسکوئر انیکس تصمیم گرفته تا برگزاری رویداد آنلاین جایگزین کنفرانس E3 خود را لغو کند و در عوض، به معرفی جداگانه بازی‌ها و انتشار آخرین اخبار از ساخته‌های خود بپردازد. دلیل این کار، سخت بودن فراهم کردن موارد لازم برای برگزاری رویداد آنلاین با توجه به پاندمی ویروس کرونا، اعلام شده است. گزارش‌های اخیر حاکی از این دارد که ویروس کرونا علاوه بر شرکت اسکوئر انیکس، برنامه‌های شرکت نینتندو برای برگزاری رویدادی جایگزین برای Nintendo Direct ویژه E3 2020 را هم مختل کرده است و از طرفی دیگر، شرکت بتسدا تایید کرد که قصد برگزاری رویداد آنلاین را ندارد.

گذشته از این‌ها، انتظار می‌رود طی هفته‌های آینده شاهد انتشار اخباری جدید از بازی‌های موردانتظار اسکوئر انیکس یعنی Marvel’s Avengers و Outriders باشیم. از طرفی دیگر می‌دانیم که ناشر ژاپنی چندین پروژه برای نسل بعدی دارد؛ برای مثال، استودیو Luminous Productions در حال کار روی یک IP جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است و کارگردان بازی Final Fantasy 14 یعنی نائوکی یوشیدا هم بزودی کار روی پروژه نسل بعدی خود را آغاز می‌کند.

در پایان، نظر شما درباره عدم برگزاری رویداد دیجیتال جایگزین کنفرانس اسکوئر انیکس در E3 امسال چیست؟ خوشحال می‌شویم دیدگاه‌های خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: