برند-PS-Studios

تماشا کنید: سونی با انتشار تیزر کوتاهی از برند PS Studios رونمایی کرد

توسط میلاد یزدی در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

روز گذشته کمپانی سونی با ویدئویی کوتاه از برند PS Studios رونمایی کرد. برندی که قرار است یکپارچگی مورد انتظار سونی را برای تمام استودیو‌های فرست پارتی آن مجموعه فراهم نماید. با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که این روزها آماده می‌شویم تا به استقبال ارائه اطلاعات بیشتر و رونمایی از نسل بعدی بازی‌های ویدئویی از جمله کنسول پلی‌استیشن ۵ در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی برویم، سونی در اقدامی جالب و به‌روز، با انتشار تیزری کوتاه از ر‌ی‌برندینگ (rebranding) استودیوی سرگرمی تعاملی سونی در سراسر جهان (Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios) خبر داد. پیش از این تمام استودیو‌های فرست‌پارتی سونی با برند «استودیو‌های جهانی SIE» فعالیت می‌کردند و از این پس زیر چتر برند PS Studios قرار خواهند گرفت.

معرفی برند PS Studios با پخش تیزر کوتاهی اتفاق افتاد. ویدئویی که بسیار مشابه تیزر ابتدایی فیلم‌های دنیای مارول است و سونی در این انیمیشن چند ثانیه‌ای، نماهایی از بازی‌های انحصاری خود از جمله Horizon: Zero Dawn، LittleBigPlanet، Uncharted، God of War و Ratchet and Clank را استفاده کرده است. با این حال و با وجود اینکه شباهت‌های ساختاری میان تیزر سونی و انیمیشن ابتدایی فیلم‌های مارول وجود دارد، سونی اعلام کرده است که در واقع بازی‌های انحصاری خود آنها، الهام‌بخش ساخت چنین تیزری و با این ساختار بوده است. در ادامه می‌توانید این ویدئو را ببینید:

اریک لمپل (Eric Lempel) معاون ارشد و رئیس بازاریابی جهانی SEI در گفتگو با وبسایت GamesIndustry گفت «کاری که ما واقعاً می‌خواستیم انجام دهیم، ایجاد راهی برای ورود کاربران به جهان بازی‌های ویدئویی است. وقتی آنها بازی‌های ما را تجربه می‌کنند، بهترین اتفاقی است که برای ما می‌افتد. در واقع این شروعی بر یک ماجراجویی در بازی‌های پلی‌استیشن با دنیاهای غنی ، شخصیت‌های قدیمی و داستان‌های جذاب است. همه ما از هوادارن جهان مارول هستیم. یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های انحصاری ما از روی کاراکتر پر طرفدار مارول ساخته شده است (Spider man). اما در واقع این تیزر و این برند واقعاً مربوط یکپارچه‌سازی بازی‌های انحصاری ما در صنعت بازی‌های ویدئویی بوده است و این ویدئو نیز با الهام از عناوین انحصاری سونی ساخته شده است.»

تیزر کوتاهی که دیدید، چندین بازی در آن مشاهده می‌شود. اما به مرور زمان و با معرفی بازی‌ها، فرنچایزها و کاراکتر‌های جدیدتر، این ویدئوی اینترو (intro)، به‌روز شده و همراه ویترینی از برترین عناوین انحصاری کمپانی سونی خواهد بود. ما کارهای زیادی در مورد آن می‌توانیم انجام دهیم و از همین رو برای آن بسیار هیجان زده‌ایم.

در نسل بعدی بازی‌های ویدئویی، نام تجاری PS Studios در ابتدای تمام عناوین انحصاری سونی در کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود. اما این برند در ابتدای بازی‌های استودیوهای شرکای سونی نیز قرار خواهد گرفت. لمپل در همین خصوص گفت:

اگر استودیوهای ما مدیریت تولید بازی را بر عهده داشته باشند و با یک یا چند توسعه‌دهنده خارج از مجموعه نیز همکاری کنند، باز هم بازی زیر چتر برند PS Studios قرار خواهد گرفت. این مساله البته به این معنا نیست که ما صاحب تیم توسعه‌دهنده بازی هستیم. بلکه ما توسعه‌دهنده خارجی را در هنگام همکاری مشارکتی، به عنوان یک استودیو فرست‌پارتی در نظر خواهیم گرفت.

به گفته لمپل هدف از ری‌برندینگ SEI، این بوده است که در واقع «کاربر با دیدن این برند، به‌طور ذهنی آماده یک تجربه عمیق و خلاقانه شود. احساسی که از تجربه بازی‌های پلی‌استیشن همواره انتظار رفته است.»

ما فکر می‌کنیم که این روشی خوبی برای آگاهی رساندن به کاربران است. تا از تجربه‌ای که در روبروی آنهاست چه انتظاری داشته باشند. برند PS Studios علاوه بر اینکه برای فرانچایزهای قبلی اعمال خواهد شد، برای سری بازی‌های آینده نیز وجود خواهد داشت.

کنسلول پلی‌استیشن ۵ برای عرضه در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده است. بنابراین با توجه به اینکه فاصله زیادی تا تاریخ مورد نظر وجود ندارد، به‌زودی حتما خبرهای جدید و هیجان انگیزی در مورد نسل بعدی کنسول سونی خواهیم شنید.

نظرات خود را در مورد رونمایی سونی از برند PS Studios با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: سونی با انتشار تیزر کوتاهی از برند PS Studios رونمایی کرد”

  1. Hill گفت:

    حالا اینقدر نشون بده (سونی) تا خراب کنی توش

    ۰ ۱