سیزن-پس-Assassin’s-Creed-Valhalla

سیزن پس Assassin’s Creed Valhalla یک ماموریت ویژه با عنوان The Legend of Beowulf دارد

توسط میلاد یزدی در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

در نسخه آلمانی وبسایت uPlay اطلاعاتی منتشر شد که نشان می‌دهد سیزن پس Assassin’s Creed Valhalla دارای یک ماموریت افسانه‌ای و ویژه خواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰، به لطف استودیو بازی‌سازی الکترونیک‌آرتز، می‌توانیم تجربه قرار گرفتن در نقش یک وایکینگ را داشته باشیم. تجربه‌ای که به واسطه بازی Assassin’s Creed Valhalla به‌عنوان جدیدترین بازی از یک فرنچایز با قدمت، برای کاربران رقم خواهد خورد.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در میانه‌های قرن ۹ میلادی روایت می‌شود و ماجرای کشمکش‌های میان بومیان انگلستان و وایکینگ‌ها را ارائه می‌دهد. در حالی که هنوز قصه‌ی کلی بازی چندان مشخص نیست و این محصول در آستانه‌ی کمپین بزرگ بازاریابی خود قرار دارد، اما اکنون اطلاعاتی از یکی از ویژگی‌های جذاب Valhalla منتشر شده است.

می‌دانیم که بازی دارای نسخه‌های مختلف و متنوعی برای عرضه و همچنین یک Season Pass خواهد بود. پیش از این نیز گفته شده بود که سیزن پس بازی یک ماموریت اضافه خواهد داشت. نسخه آلمانی وبسایت uPlay افشا کرد که نام این ماموریت The Legend of Beowulf است. البته در حال حاضر این جزئیات در لیست فروشگاه‌های مناطق دیگر قرار نگرفته است.

در ادبیات انگلستان، Beowulf عنوان شعری حماسی است که یکی از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین آثار ادبیات انگلستان کهن به حساب می‌آید. نام Beowulf متعلق به یک جنگجوی قرن ششم میلادی است. او از جوانی به عنوان یک جنگجوی جاه‌طلب به نبرد با هیولاها می‌رود و در نهایت در جنگی افسانه‌ای کشته می‌شود. با وجود اینکه در میان صاحب‌نظران تاریخ و ادبیات انگلستان، اختلاف نظراتی درباره زمان نگارش این شعر وجود دارد، عده‌ای معتقد هستند که ممکن است این سروده در دوره زمانی Valhalla نقش بسته باشد.

به هر صورت هنوز مشخص نیست که این محتوا چه زمانی در دسترس کاربران خواهد بود. اینکه آیا ماموریت Legend of Beowulf در هنگام عرضه بازی برای خریداران Season Pass باز خواهد بود یا بعدها به صورت یک DLC در دسترس این کاربران قرار خواهد گرفت، سوالاتی است که هنوز پاسخی به آنها داده نشده است.

بازی Assassin’s Creed Valhalla نزدیک به ۱۰ روز پیش به‌طور غیر‌منتظره‌ای با یک تریلر رونمایی شد و پس از آن اطلاعات فراوانی از این عنوان در اختیار طرفداران این فرنچایز قرار گرفت. البته هنوز تاریخ دقیقی از عرضه آن ارائه نشده است. اما انتشار Valhalla به‌صورت میان‌نسلی تایید شده و همچنین برای اواخر سال میلادی ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است.

نظرات خود را در مورد سیزن پس Assassin’s Creed Valhalla با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “سیزن پس Assassin’s Creed Valhalla یک ماموریت ویژه با عنوان The Legend of Beowulf دارد”

  1. جاهد گفت:

    فقط به فکر پوله این یوبی سافت

    ۰ ۰