رویداد-آنلاین-Guerrilla-Collective

رویداد آنلاین Guerrilla Collective با محوریت استودیو‌های مستقل بازی‌سازی،‌ معرفی شد

توسط میلاد یزدی در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

روز گذشته رویداد آنلاین Guerrilla Collective معرفی شد. مراسمی ۲ روزه که با مرکزیت استودیوهای بازی‌سازی مستقل و محصولات آنان برگزار خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

پس از صحبت‌های پراکنده و جسته و گریخته‌ توسعه‌دهندگان مختلف در توییتر، دو استودیو بازی‌سازی Media Exchange و Kinda Funny Games اعلام کردند که رویداد Guerrilla Collective را تشکیل دادند. این رویداد از تاریخ ۶ تا ۸ ژوئن (۱۷ تا ۱۹ خرداد) برگزار خواهد شد و به‌طور کلی به اعلان‌ها و معرفی آثار استودیوها و ناشران مستقل صنعت بازی‌های ویدئویی و مواردی مشابه خواهد پرداخت. گرگ میلر (Greg Miller) از استودیو Kinda Funny میزبانی این رویداد را بر عهده خواهد داشت. رویداد Guerrilla Collective در تاریخ ۶ ژوئن (۱۷ خرداد) ساعت ۱۰ صبح به وقت ساحل غربی ایالات متحده (۹:۳۰ دقیقه شب به وقت تهران) به میزبانی گرگ میلر آغاز خواهد شد.

سه برنامه Paradox Insider و PC Gaming Show و Future Games Show در این روز اخباری را ارائه خواهند داد. در تاریخ ۷ ژوئن (۱۸ خرداد) نیز یک رویداد مطبوعاتی آنلاین دیگر در Guerrilla Collective برگزار خواهد شد. در تاریخ ۸ ژوئن (۱۹ خرداد) نیز نمایشی زنده از دموهای گیم‌پلی تعدادی بازی و مصاحبه با برخی توسعه‌دهندگان پخش خواهد شد.

در رویداد Guerrilla Collective استودیو‌های مستقل مطرحی مشارکت کرده‌اند. از نام‌آشنا‌ترین آنها می‌توان به ۱۱bit Studios،ِ Coffee Stain Studios، Funcom، Larian Studios، Raw Fury، ZA/UM و Versus Evil اشاره کرد.

رویداد Guerrilla Collective بخشی از اطلاعات Summer of Gaming 2020 IGN، GameSpot’s Play For All 2020 و بازی Cyberpunk 2077 را نیز در اختیار کاربران قرار خواهد داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توان به وبسیات این رویداد مراجعه کرد.

علاوه بر Guerrilla Collective، رویداد Summer Game Fest نیز با طراحی و میزبانی جف کیلی (Geoff Keighley) و به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. این رویداد به طرز عجیبی ۴ ماه طول خواهد کشید و به معرفی و نمایش بازی‌ها و دموهای گوناگون می‌پردازد. در واقع طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده، Summer Game Fest تا سوم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

نظرات خود را در مورد رویداد آنلاین Guerrilla Collective با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: