صحبت‌های جیمز کامرون

صحبت‌های جیمز کامرون پیرامون تاخیر در تولید دنباله‌های فیلم Avatar

توسط میلاد شجری در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۱:۰۰

جیمز کامرون به تازگی پیرامون تاخیر در تولید دنباله‌های فیلم Avatar طی مصاحبه‌ای با مجله امپایر صحبت کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

تقریبا یک ماه پیش بود که گسترش شیوع ویروس کرونا موجب شد تا تولید و فیلمبرداری دنباله‌های فیلم Avatar به زمان دیگری موکول شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جیمز کامرون پیرامون تاخیر در فیلمبرداری این دنباله‌ها در کشور نیوزیلند صحبت کرده است. طی مصاحبه با مجله امپایر، این کارگردان برنده جایره اسکار از سختی عدم امکان ادامه فیلمبرداری طبق برنامه گفت و همچنین اعلام کرد، با توجه به پروتکل‌های جدید ایمنی و سلامت که از سوی نیوزیلند منتشر شده است و اجازه ادامه ساخت فیلم‌ها و سریال‌ها را در این کشور به تولیدکنندگان می‌دهد، آن‌ها نهایت تلاش خود را می‌کنند تا هر چه زودتر تولید فیلم‌ها را از سر بگیرند. با وجود این تاخیر، کامرون بسیار خوشبین و مطمئن است که اکران فیلم Avatar 2 که برای دسامبر ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است، تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد و از طرفی دیگر، در حالی که روند فیلمبرداری این اثر متوقف شده است اما کار‌های دیجیتالی مربوط به فیلم همچنان در حال انجام است.

کیت وینسلت، ادی فالکو، میشل یو، وین دیزل، جمین کلمنت و اونا چاپلین در کنار گروهی از بازیگران جوان در دنباله فیلم‌های آواتار به ایفای نقش می‌پردازند. سم ورتینگتون، زوئی سالدانا، جوئل دیوید مور، دیلیپ راو، اسفتن لنگ، مت جرارد و سیگورنی ویور هم برای هنرنمایی در نقش‌های قبلی خود در  فیلم اصلی آواتار، در این دنباله‌ها حضور خواهند یافت. طبق گفته‌های جیمکز کامرون، شخصیت سرهنگ مایلز کوواریچ با بازی اسفتن لنگ، در هر چهار دنباله از آواتار حضور دارد و نقش شرور اصلی را در تمام داستان ایفا می‌کند.

فیلم Avatar 2 برای اکران در تاریخ ۲۶ آذر ۱۴۰۰ (۱۷ دسامبر ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است. فیلم Avatar 3 در تاریخ ۱ دی ۱۴۰۲ (۲۲ دسامبر ۲۰۲۳) روی پرده سینما‌ها می‌رود و فیلم Avatar 4 هم دو سال بعد از آن، در تاریخ ۲۸ اذر ۱۴۰۴ (۱۹ دسامبر ۲۰۲۵) اکران خواهد شد. قسمت پنجم و آخر یعنی Avatar 5 نیز برای اکران ۲۶ آذر ۱۴۰۶ (۱۷ دسامبر ۲۰۲۷) برنامه‌ریزی شده است. گفتنی است که فیلم‌های Avatar 4 و Avatar 5 در صورتی ساخته خواهند شد که فیلم‌های دوم و سوم بتوانند در باکس آفیس موفق ظاهر شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: