تریلر معرفی بازی The Medium

تماشا کنید: تریلر معرفی بازی The Medium منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۶:۴۳

روز گذشته تریلر معرفی بازی The Medium در جریان رویداد Xbox Inside منتشر شد. این عنوان که در ژانر وحشت روان شناختی حریان دارد، توسط سازندگان Layers of Fear توسعه می‌یابد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویداد‌های دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا زمینه‌های همکاری میان استودیو لهستانی «Bloober Team» با کمپانی مایکروسافت شکل گرفته بود. این استودیو مسئولیت توسعه ریمستر عنوان Observer: System Redux را بر عهده دارد و حال با توسعه عنوان جدید ترسناک «The Medium» این همکاری از پیش پر‌رنگ‌تر خواهد شد. این بازی که از عناوین هنگام عرضه Xbox Series X خواهد بود در کنار این کنسول برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود و از همان روز انتشار در سرویس Game Pass در دسترس قرار خواهد گرفت.

تمرکز بازی The Medium بر “ادراک عوامل محیطی و زاویه دید” قرار دارد. به گفته مدیر عامل «Bloober Team» زمانی که با زوایای دید مختلف به مسائل بازی توجه شود، اسرار بیشتری برملا خواهد شد و رویدادهایی که بی معنی به نظر می‌رسید، مهم جلوه می‌کند. وی در ادامه توضیح می‌دهد:

این بازی، جاه طلبانه‌ترین عنوانی است که تا کنون توسعه داده‌ایم. بی صبرانه منتظر لحظه‌ای هستیم که به مخاطبان نشان دهیم چگونه می‌توان ژانر وحشت روانشناختی را متحول ساخت.

داستان بازی حول شخصیتی قرار دارد که تصاویری از به قتل رسیدن یک کودک و انتقال او به یک هتل متروک می‌بیند. با پیشروی در بازی رفته رفته اسرار آن برملا می‌شود.

به گفته سازندگان جزئیات بیشتر طی هفته‌های آتی منتشر خواهد شد.

در پایان شما را به تماشای تریلر معرفی بازی The Medium دعوت می‌کنیم. شما می‌توانید ویدیو توضیحات سازندگان از گیمپلی بازی را نیز تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: