بازی-prince-of-persia-6

شایعه: دامنه بازی Prince of Persia 6 توسط یوبیسافت ثبت شد

توسط علی جلیلی در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۰۹:۳۰

بعد از عرضه چالش جدید بازی For Honor با الهام‌گیری از فضای سری بازی شاهزاده ایرانی، حال بنظر می‌رسد کمپانی یوبی‌سافت (Ubisoft) بدنبال عرضه بازی Prince of Persia 6 باشد. با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه Prince of Persia یکی از بازی‌های موفق سال‌های دور است که شروع موفقیت آن با نسخه The Sands of Time در سال ۲۰۰۳ آغاز شد که به واسطه آن، یک مجموعه سه قسمتی از این بازی خاص تولید و عرضه شد. این مجموعه با روایت یک داستان عمیق حماسی با گیم‌پلی خاص و جدید برای آن دوره، یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های کمپانی یوب‌سافت تا سال ۲۰۰۸ محسوب می‌شد که پس از عرضه اولین نسخه سری بازی Assassin’s Creed، این مجموعه به خواب عمیق فرو رفت. در طی این سال‌ها طرفداران خواهان نسخه جدید بودند، ولی با وجود اینکه کار کمپانی با این مجموعه تمام نشده بود هیچ خبری هم از نسخه جدید نمی‌شد. بنظر می‌رسد که طرفداران حالا می‌توانند بعد از مدت‌ها خودشان را آماده سفر در دنیای جدید Prince of Persia کنند.

با توجه به اطلاعات و شایعات لو رفته در وب‌سایت Reddit، دامنه princeofpersia6.com شناسایی و ثبت شده و نکته جالب آن است که این دامنه به سرورهای یوبی‌سافت متصل است. با اینکه در سال ۲۰۰۵ میلادی دامنه princeofpersia5.com به ثبت رسید، اما از آن تاریخ به بعد خبری از ثبت دامنه جدید توسط یوبی‌سافت نشد و بنظر می‌رسد که این کار فقط برای محافظت از حق نسخه برداری به طور گسترده از این مجموعه باشد. این مورد چیز غیر معمولی است در غیر این صورت تا حالا باید دامنه‌های زیادی از این بازی به ثبت می‌رسید چون بعید است که کمپانی یوبی‌سافت فقط برای ساخت یک نسخه دیگر به این مجوعه برگردد.

به هرحال اخیرا در بازی For Honor نیز یک رویداد با زمینه بازی شاهزاده ایرانی وجود داشت که شخصیت منفی آن رویداد، کاراکتر اصلی این مجموعه بود و شاید رویداد مذکور، شروعی برای تولید چند نسخه دیگر از آن باشد.

نظرات خود را پیرامون بازی Prince of Persia 6 را با ما درمیان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: