تام کروز و شرکت SpaceX در ساخت یک پروژه سینمایی در فضا همکاری می‌کنند

توسط میلاد شجری در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۱:۰۰

تام کروز به تازگی با شرکت‌های SpaceX و ناسا برای ساخت یک پروژه سینمایی در فضا وارد همکاری شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که بازیگر فیلم‌های ماموریت غیرممکن، تام کروز با شرکت‌ هوافضا تاسیس شده توسط ایلان ماسک یعنی SpaceX و همچنین ناسا برای ساخت یک پروژه سینمایی در خارج از جو زمین، وارد همکاری شده است. به نقل از ددلاین، این پروژه اولین فیلم سینمایی داستانی محسوب می‌شود که قرار است در فضا تولید و فیلمبرداری شود و بازیگر ۵۷ ساله نیز نقش اصلی را ایفا خواهد کرد. پروژه اکشن و ماجراجویی هیچ ارتباطی با مجموعه پرطرفدار Mission: Impossible نخواهد داشت و همچنین در حال حاضر، اطلاعاتی از شرکت تولیدکننده آن در دسترس نیست.

تام کروز برای انجام تقریبا تمامی بدلکاری‌هایش در دنیای هالیوود شناخته می‌شود و از این نظر با چکی چان قابل مقایسه است؛ هر دو این بازیگران حاضر به انجام کار‌های ساخت و طاقت فرسا برای خلق صحنه‌های پرهیجان در فیلم‌ها هستند. در حالی که اولین فیلم از سری ماموریت غیرممکن آنچنان هم بدلکاری‌های سختی نداشت اما تام کروز در هر کدام از دنباله‌ها، پا را فراتر گذاشت. کروز در فیلم Mission: Impossible 2 بدون استفاده از هیچ طنابی به صخره نوردی در پارک ایالتی Dead Horse Point پرداخت. در فیلم سوم شاهد هنرنمایی‌ وی در آسمان‌خراش شانگهای بودیم و در فیلم Ghost Protocol نیز بدکاری‌هایش را در برج خلیفه و ۱۲۳ طبقه بالاتر از زمین تماشا کردیم.

هیجان انگیزترین و در عین حال، خطرناکترین بدلکاری‌های تام کروز به قسمت اخیر سری ماموریت غیرممکن یعنی Mission: Impossible – Fallout مربوط می‌شود؛ جایی که کروز از هلیکوپر در حال پرواز آویزان ماند و در ادامه حتی دست به پرواز با هلیکوپتر بر فراز یخچال طبیعی سیاچن زد. در صحنه مربوط به تعقیب و گریز روی سقف‌‌ها نیز شاهد پرش وی از ساختمانی به ساختمان دیگر بودیم که شکستگی مچ پا را برایش به همراه داشت و روند تولید و فیلمبرداری را تا دو ماه به تعویق انداخت.

در پایان، نظر شما درباره ساخت یک فیلم سینمایی در فضا با هنرنمایی تام کروز چیست؟ خوشحال می‌شویم دیدگاه‌های خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: