تاریخ-اکران-john-wick-4

تاریخ اکران John Wick 4 نزدیک به یک سال به تعویق افتاد

توسط میلاد یزدی در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

تنها یک روز پس از آنکه اخباری از تغییر احتمالی تاریخ اکران John wick 4 منتشر شد، استودیو فیلم‌سازی Lionsgate تاریخ جدید این فیلم را اعلام کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

ویروس کرونا تاثیرات زیادی بر صنعت فیلم‌سازی هالیوود گذاشته است. از اثرات کوتاه مدت آن می‌توان به طولانی شدن مراحل تولید فیلم‌ها به جهت پیروی از قوانین قرنطینه‌های خانگی و دولتی اشاره کرد. فیلم john wick 4 نیز متعاقباً درگیر چنین مسائلی شد. دیروز استویدو فیلم‌سازی Lionsgate به‌طور رسمی اعلام کرد که تاریخ اکران John wick 4 تغییر کرده است.

چهارمین دنباله از سری فیلم‌های جان ویک با بازی کیانو ریوز (keanu reeves) قرار است در تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۲ (۱ خرداد ۱۴۰۱) رنگ پرده نقره‌ای را به خود ببیند. تاریخ قبلی اکران فیلم ۲۱ می ۲۰۲۱ (۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) بوده است. در واقع اکران این فیلم اکشن تقریباً یک سال به تعویق افتاده است.

فیلم John wick 4 در زمان اکران با عنوان اکشن/فانتزی Dungeons & Dragons ساخته کمپانی برادران وارنر و یک لایو اکشن بدون نام از کمپانی دیزنی رقابت خواهد کرد.

جان ویک ۴ توسط چاد استالسکی (Chad Stahelski) کارگردانی خواهد شد. او هر سه قسمت قبلی سری فیلم‌های John wick را کارگردانی کرده است. استالسکی به‌تازگی تایید کرد که ریوز تنها ۴ هفته با آغاز فیلمبرداری Matrix 4 فاصله داشت که شیوع ویروس کرونا، اکثر پروژه‌های هالیوود را مجبور به تعطیلی موقت کرد. طبق قراردادی که ریوز برای فیلم ماتریکس ۴ دارد، وی باید قبل از آغاز فیلم‌برداری John wick 4، تعهد خود را به دنباله چهارم از سری فیلم‌های ماتریکس و لانا واچوفسکی (Lana Wachowski) کارگردان Matrix 4 تکمیل نماید.

فیلم جان ویک ۴ به شکلی تصادفی در ابتدا قرار بود همراه با ماتریکس ۴ و در یک روز به اکران عمومی در آید. روزی که از سوی طرفداران ریوز لقب Keanu Day را گرفته بود. اکنون با جابجایی تاریخ اکران John wick 4 ، شاید باید امیدوارم باشیم که اکران ماتریکس ۴ هم به ۲۷ می ۲۰۲۲ (۱ خرداد ۱۴۰۱) منتقل شود تا Keanu Day همچنان باقی بماند.

نظرات خود را در مورد تاریخ جدید اکران فیلم John wick 4 با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: