اشاره-ایستراگ-Division-2 به-Assassin’s-Creed-Valhalla

اشاره ایستراگ Division 2 به Assassin’s Creed Valhalla کاملا تصادفی بوده است

توسط میلاد یزدی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

داربی مک دوییت، طراح روایت بازی گفته است که اشاره ایستراگ Division 2 به Assassin’s Creed Valhalla کاملاً تصادفی بوده است. با دنیای بازی همراه باشید.

اگرچه کمپانی یوبی‌سافت چند روز پیش از قسمت بعدی فرنچایز اساسینز به عنوان Assassin’s Creed Valhalla رونمایی کرده است، اما کم و بیش حدس و گمان‌های زیادی در خصوص این بازی و دوره زمانی وقوع داستان آن، در طول سال گذشته وجود داشته است. پیش از آن اما ایستراگ مربوط با این عنوان در بازی Division 2 توسط کاربران پیدا شده بود. یک پوستر عجیب درون بازی که روی آن عبارت Valhalla نقش بسته است.

طبق گفته داربی مک دوییت (Darby McDevitt) طراح روایت بازی که در عناوین قبلی سری اساسینز از جمله Assassin’s Creed Origins و Revelations نیز کارگردانی روایت بازی را بر عهده داشت، ایستراگ بازی Division 2 کاملاً تصادفی بوده است. مک دوییت در گفتگو با وبسایت Stevivor گفته است که پوستر مورد نظر احتمالاً توسط استودیو سوئدی Massive Entertainment در بازی گنجانده شده است. به نظر می‌رسیده است که این استودیو در واقع قصد داشته است که بخشی از فرهنگ وام‌گرفته از افسانه‌های اسکاندیناوی خود را به‌نوعی در بازی قرار دهد و این مساله در آن زمان هیچ ارتباطی با فرنچایز Assassin’s Creed نداشته است.

«نکته جالب این قضیه را می‌دانید؟ این اتفاق کاملاً تصادفی بود. Division در سوئد ساخته شد و آنها فقط می‌خواستند بخشی از فرهنگ اسکاندیناوی خود را در بازی قرار دهند و این اتفاق هیچ ربطی به Assassin’s Creed نداشت.»

در حقیقت طبق گفته مک دوییت، در آن زمان استودیو یوبی‌سافت مونترال هنوز هیچ تصمیمی در مورد اسم بازی نگرفته بود. مک دوییت ادامه داد که زمانی که مردم خود بازی Assassin’s Creed Valhalla را تجربه کنند متوجه خواهند شد که آن پوستر هیچ ارتباطی به بازی ندارد.

«بازی اصلاً در زمان انتشار Division 2 هنوز اسمی نداشت. ما همیشه با اسم‌های رمزی کار می‌کنیم و همیشه ایده‌های دقیقی برای نام‌گذاری‌ها نداریم. اما در نهایت اسمی را بر می‌گزینیم. این تصادف بسیار جالب است. تصویری که در پوستر قرار دارد هیچ ارتباطی با بازی ما ندارد. هنگامی که کاربران Valhalla را بازی کنند خواهند دید که هیچ ارتباطی بین آن پوستر و بازی وجود ندارد.»

در هفته گذشته اطلاعات فراوانی از گیم‌پلی و محیط بازی و اولین تریلر رونمایی از بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شده است. بازی Assassin’s Creed Valhalla در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰ برای کنسول های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس One رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. یوبی‌سافت تایید کرده است که این عنوان یک بازی میان نسلی خواهد بود. بنابراین کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس Series X نیز پلتفرم‌های هدف این بازی در نسل نهم ویدئوگیم خواهند بود.

نظرات خود را در مورد تصادفی بودن اشاره ایستراگ Division ۲ به Assassin’s Creed Valhalla با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: