اولین اطلاعات Assassins Creed Valhalla

اولین اطلاعات Assassins Creed Valhalla به اشتراک گذاشته شد

توسط محسن شجاعی در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

پس از معرفی رسمی بازی، سازندگان در کنار انتشار تریلر اولین اطلاعات Assassins Creed Valhalla به اشتراک گذاشتند. بر خلاف نسخه گذشته مجموعه مبارزات دریایی بخشی از گیمپلی بازی نخواهند بود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

روز گذشته و زمانی که اولین تریلر Assassins Creed Valhalla منتشر شد، بسیاری از مخاطبان انتظار نمایش گیمپلی بازی را داشتند که این امر محقق نشد. در این تریلر سینماتیک اما، کلیت سبک زندگی وایکینگ‌ها، دریانوردی و جنگ‌آوری آن‌ها به نمایش گذاشته شد. جذاب‌ترین بخش تریلر مسلما معرفی «Eivor»، شخصیت اصلی بازی بود. طبق گفته سازندگان این شخصیت به صورت مرد و زن قابل تجربه خواهد بود.

تهیه کننده ارشد بازی در گفت و گو با وبسایت Eurogamer، خطاب به آن دسته از هواداران که علاقه مند به تجربه بازی با شخصیت مونث هستند، اعلام کرد در طی روند تبلیغات و بازاریابی بازی، ” گیمپلی و تریلرهایی با محوریت هر دو شخصیت” منتشر خواهد شد. انتخاب جنسیت کارکتر بازی هر چند قسمت اصلی شخصی سازی آن است اما، قابلیت تنها به این نقطه محدود نمی‌شود و بازیکنان می‌توانند تتوها، زیورآلات، طرح روی سپر شخصیت و بدنه کشتی را شخصی سازی کنند.

کلاغ دیده شده در تریلر نقش عقاب در نسخه‌های قبلی را دارد و به عنوان حیوان دست آموز همراه Eivor خواهد بود، البته قابلیت‌های آن نسبت به عقاب‌ها متفاوت خواهد بود. “ایجاد تغییر در روند اکتشاف جهان بازی” علت این امر بیان شد.

نبردهای دریای از Assassins Creed Valhalla کنار گذاشته شده‌اند، بازییکنان می‌تواند از کشتی خود به عنوان وسیله اکتشاف جهان بازی استفاده کنند. تهیه کنند بازی در این باره اینگونه توضیح داد:

جهان بازی به بازیکنان بابت حس کنجکاوی‌شان، پاداش می‌دهد، این موضوع با حس اکتشاف بالایی که در وایکینگ‌ها وجود داشت، ارتباط مستقیم دارد و بنابراین؛ جهان بازی کاملا طبیعی جلوه می‌کند.

شما درباره اولین اطلاعات Assassins Creed Valhalla چه فکر می‌کنید؟ با دنیای بازی همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: