اشتراک-رایگان-Nintendo-Switch-Online

هفت روز اشتراک رایگان Nintendo Switch Online برای همه کاربران این سرویس فراهم شد

توسط میلاد یزدی در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۰

نینتندو در اکانت رسمی توییتر خود از باز شدن هفت روز اشتراک رایگان Nintendo Switch Online برای همه کاربران این سرویس خبر داد. با دنیای بازی همراه باشید.

بدون شک در دوران ویژه‌ای به سر می‌بریم. با قرنطینه‌های خانگی و نظارت‌های فراوان دولت‌ها بر فاصله‌گزاری‌های اجتماعی، زندگی برای همه ما متفاوت شده است. این شرایط باعث شده اتفاقات زیادی در صنعت سرگرمی رخ دهد و نینتندو به عنوان یک کمپانی پرچم‌دار در ویدئو‌گیم جهان نیز در میان تلاش می‌کند تا سختی‌های اعمال شده بر کاربران را تا جایی که می‌تواند تسکین دهد.

کمپانی نینتندو امروز در اکانت رسمی خود در توییتر اعلام کرد که دوره آزمایش رایگان سرویس Nintendo Switch Online را مجدداً در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این بدان معناست که حتی اگر از کاربرانی باشید که قبلاً از این دوره آزمایشی رایگان استفاده کرده باشید، باز هم این امکان برای شما وجود دارد که به مدت یک هفته از این سرویس به‌طور رایگان استفاده کنید.

این سرویس شامل تمام عناوین کلاسیک NES و SNES است و امکان انجام بازی‌ها به صورت آنلاین و استفاده از فضای ابری برای عناوین انتخاب‌شده به صورت کامل و رایگان برای کاربران Nintendo Switch Online فراهم است.

امکان ۷ روز بازی آنلاین رایگان با بیش از ۷۰ عنوان کلاسیک از کنسول‌های خاطره‌انگیز NES و SNES و موارد دیگر free trial از امروز برای همه کاربران فراهم شد. حتی اگر قبلاً دوره آزمایشی رایگان Nintendo Switch Online را استفاده کرده باشید، باز هم می‌توانید از آن لذت ببرید.

سرویس Nintendo Switch Online هزینه اشتراکی معادل ۲۰ دلار در سال دارد. کاربران می‌توانند از امروز و به‌مدت هفت روز به‌طور رایگان از این سرویس استفاده کنند.

کمپانی نیتندو پیش‌تر اعلام کرده بود که ظرفیت خط تولید خود را در سال جاری ۱۰ درصد افزایش خواهند داد. این مساله برای کمک به پاسخگویی تقاضای زیاد به وجود آمده در صنعت سرگرمی برنامه‌ریزی شده است.

نظرات خود را در مورد هفت روز اشتراک رایگان Nintendo Switch Online با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: