پیش بینی باکس آفیس فیلم Tenet

افتتاحیه ضعیفی برای فیلم Tenet در باکس آفیس پیش بینی می‌شود

توسط میلاد شجری در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۱:۰۰

گزارشی جدید به تازگی افتتاحیه ضعیفی برای فیلم Tenet با توجه به عدم تغییر در تاریخ اکران این فیلم پیش بینی کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

در حالی که اکران سینمایی بسیاری از فیلم‌های بزرگ و موردانتظار امسال به دلیل نگرانی‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا دچار تغییر شده و به ماه‌ها و حتی یک سال بعد موکول شده است اما شرکت برادران وارنر چندی پیش تایید که ساخته جدید کریستوفر نولان، فیلم Tenet همچنان تاریخ اکران قبلی خود را حفظ می‌کند. به دنبال این موضوع در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گزارشاتی منتشر شده که حتی در صورت بازگشایی سینما‌ها تا رسیدن زمان اکران، افتتاحیه ضعیفی برای فیلم Tenet در باکس آفیس در انتظار است.

مدیرعامل انجمن ملی صاحبان سالن‌های سینما، جان فیتیان طی گفتگو با ورایتی از برنامه‌ها برای بازگشایی اکثر سالن‌های سینما AMC و Cinemark در اواسط ماه جولای ۲۰۲۰ برای نمایش فیلم Tenet و لایو اکشن مولان سخن گفت. هر دو این آثار قرار است به ترتیب در تاریخ ۲۷ تبرماه ۱۳۹۹ (۱۷ جولای ۲۰۲۰) و ۳ مرداد (۲۴ جولای) روی پرده سینما‌ها به نمایش گذاشته شوند.

ما نیروی کار ویژه‌ای به وجود آوردیم که از اعضای سازمان و همچنین متخصصین سلامت و ایمنی تشکیل می‌شود. ما در حال برنامه‌ریزی برای نحوه استقرار صندلی‌‌ها در سالن‌ها هستیم تا به دستور‌العمل‌های اکید مربوط به فاصله اجتماعی پایبند باشیم. ما از کمپانی‌ها خواهش می‌کنیم که به بلیت‌های رزروی روی بیاورند و همچنین پرسنل خود را آموزش دهند تا از تراکم و شلوغی در سالن انتظار سینما‌ها جلوگیری کنند. اعضای سازمان ما در حال مرتب کردن سانس‌های نمایش هستند تا تماشاچیان در زمان یکسان به سینما‌های متشکل از چندین سالن نرسند. ما روش‌های خلاقانه‌ای را برای فروش امتیازات در نظر گرفتیم تا از تماس بدنی جلوگیری کنیم. همچنین اطمینان حاصل می‌کنیم که کارمندان در صورت نداشتن حال خوش، در خانه بمانند.

در حالی که هر دو فیلم‌های Tenet و مولان بسیار موردانتظار هستند اما جان فیتیان در صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرد که آن‌ها انتظار ندارند که هر کدام از این فیلم‌ها بتوانند افتتاحیه بزرگی داشته باشند.

اعضای سازمان ما تحریک شده‌اند تا مطمئن شوند که این فیلم‌ها تا جایی که امکان دارد، عملکرد خوبی داشته باشند. ما حس می‌کنیم که شرکت‌های دیزنی و برادران وارنر با انجام اینکار قصد دارند تا اعتقاد خود را به اکران سینمایی آثارشان نشان دهند، بنابراین ما می‌خواهیم اضافه بر سازمان تلاش کنیم. فکر می‌کنم که نمایش سنتی برای این فیلم‌ها منطقی خواهد بود. این آثار مدت بیشتری نسبت به مدتی که یک سال پیش می‌توانستند داشته باشند، در سینما‌ها باقی خواهند ماند. همچنین رقم افتتاحیه این آثار نزدیک ارقامی که می‌توانستند یک سال پیش کسب کنند، نخواهد بود. در این بین اما حرف‌های زیادی دهان به دهان خواهد شد؛ مردم عاشق فیلم Tenet می‌شوند و این موضوع را در صفحات مجازی به اشتراک می‌گذارند.

پیش بینی باکس آفیس فیلم Tenet

فیلم Tenet یک اثر مهیج و جاسوسی در ابعاد بین‌المللی است که در هفت کشور مختلف فیلم‌برداری شده است. کریستوفر نولان علاوه بر کارگردانی پروژه، وظیفه نوشتن فیلمنامه آن را هم برعهده داشته است. نولان برای فیلمبرداری سکانس‌های مختلف این اثر، ترکیبی از دوربین‌های IMAX و ۷۰ میلی‌متری را به کار برده است؛ موضوعی که نولان برایش مشهور است و در ساخته‌های قبلی وی نیز دیده می‌شود. جان دیوید واشنگتن وظیفه هنرنمایی در نقش اصلی را برعهده دارد و در کنار وی، رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی، مایکل کین، کنت برانا، دیمپل کاپادیا، آرون تایلر-جانسون، هیمش پاتل و کلیمانس پوزی هم در فیلم Tenet حضور دارند و به ایفای نقش می‌پردازند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: