سه‌-گانه-horizon-zero-dawn

سه گانه Horizon Zero Dawn توسط گوریلا گیمز در دست تولید است

توسط علی جلیلی در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۳:۳۰

بنظر می‌رسد که کمپانی سونی (Sony) و گوریلا گیمز (Guerrilla Games) کارهای بسیار زیادی در زمینه تولید سه گانه Horizon Zero Dawn دارند. با دنیا بازی همراه باشید.

پس از عرضه موفقیت آمیز بازی Horizon Zero Dawn در زمستان سال ۲۰۱۷، می‌توانستیم پیش‌بینی کنیم که کمپانی سونی (Sony) و گوریلا گیمز (Guerrilla Games) درصدد عرضه نسخه‌های بیشتر از این بازی باشند. حالا طبق اخبار منتشر شده از سوی استودیو سازنده این بازی، نه تنها روی یک نسخه، بلکه روی دو نسخه دیگر از این مجموعه کار خواهد کرد و هدف آن‌ها عرضه یک سه‌گانه برای کنسول پلی استیشن ۵ است.

طبق اخبار منتشر شده در سایت VGC، منابع معتبر زیادی به برنامه‌های گوریلا گیمز برای تبدیل کردن این بازی به یک مجموعه اشاره می‌کنند. استودیو گوریلا قبلا هم اشاره کرده بود که همیشه در کنار دیگر عناوین خود، برنامه‌های ویژه و عالی برای Horizon Zero Dawn و جهان آن در نظر داشته است و درحال برنامه ریزی برای تولید و تبدیل کردن این بازی به یک مجموعه سه‌گانه با مجوز سونی است. بر اساس برآورده‌ها، فروش این بازی تا بدین لحظه بیش از ۱۰ میلیون نسخه بوده و این موضوع قطعا به سونی برای اجازه ساخت نسخه‌های بیشتر کمک می‌کند.

با توجه به این موضوع که سه‌گانه بازی Horizon Zero Dawn تایید شده، اما تمام تمرکز استودیو سازنده روی نسخه دوم این بازی معطوف شده است. این نسخه از مراحل co-op چندنفره بهرمند است و در طبق اخبار نسخه دوم این بازی قرار بود که یک بازی میان نسلی باشد، اما با توجه به وسعت و جزئیات آن، یک بازی نسل بعدی خواهد بود.

فرایند توسعه Horizon Zero Dawn 2 به‌لافاصله پس از عرضه نسخه اول آغاز شده بود و قرار بود برای PS4 عرضه شود اما، بعدها به یکی از عناوین هنگام عرضه پلی استیشن ۵ تبدیل شد. این بازی بسیار عظیم و پرجزئیات خواهد بود و مپ آن چندین برایر قسمت قبلی وسعت دارد. آزادی عمل و اکتشاف در این قسمت پررنگ‌تر می‌شود.

همچنین طبق یک خبر غافلگیر کننده، سونی عرضه این بازی برای پلتفرم PC در تابستان سال جاری را نیز تایید کرد. بنظر می‌رسد که احتمالا نسخه‌های بعدی این عنوان نیز برروی این پلتفرم عرضه شود.

نظرات خود را پیرامون سه گانه Horizon Zero Dawn با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: