صحبت‌های برادران روسو

برادران روسو از تجربه حضور در سینما در روز اکران فیلم Avengers: Endgame صحبت می‌کنند

توسط میلاد شجری در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

برادران روسو به تازگی در مصاحبه‌ای از تجربه حضور خود در میان مردم در سینما‌، در روز اکران فیلم Avengers: Endgame صحبت کرده‌اند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

یک سال پیش در چنین روزی شاهد اکران موردانتظارترین فیلم تاریخ یعنی فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» (Avengers: Endgame) در سینما‌ها بودیم. محصول استودیو مارول موفق شد تا با شکستن رکورد فیلم «آواتار» (Avatar)، تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای جهان شود. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کارگردانان این فیلم یعنی جو و آنتونی روسو که با نام برادران روسو شناخته می‌شوند، طی مصاحبه با ددلاین پیرامون فیلم جدید خود یعنی Extraction با هنرنمایی کریس همسورث، از تجربه حضور خود در میان مردم در سینما، در روز اکران فیلم Avengers: Endgame صحبت کرده‌اند.

برادران روسو طی این مصاحبه اعلام کردند که در روز اکران فیلم Avengers: Endgame، به صورت کاملا مخفیانه وارد یکی از سینما‌ها شده‌اند تا در کنار مردم به تماشا ساخته خود بشینند و از نزدیک شاهد واکنش‌ها باشند. جو روسو گفته است:

ارزشمند‌ترین خاطره من به زمانی مربوط می‌شود که من به همراه آنتونی، کوین فایگی، کریستوفر مارکوس، اسفتن مک‌فیلی و لو دسپاسیتو، به صورت مخفیانه وارد سالن سینما Westwood Theater در روز اکران شدیم تا در کنار مخاطبین به تماشای فیلم بشینیم. به شخصه تاکنون چنین تجربه‌ای در سینما نداشتم؛ مخاطبین به شکلی کاملا احساسی با آنچه پخش می‌شد، ارتباط برقرار کرده بودند و این از صدا‌ها و هیجانی که بروز می‌دادند معلوم بود.

به طور کلی تجربه‌ای پر از هیجان برایمان بود و هر از گاهی هم باعث شد اشک در چشم هایمان جاری شود؛ اینجا بود که فهمیدیم داستانی تاثیرگذار روایت کردیم. چیزی بود که هرگز فراموش نخواهیم کرد.

در ادامه صحبت‌های جو، برادر وی یعنی آنتونی روسو هم اضافه کرد:

هیچ وقت تصور نمی‌کردم در سالن سینمایی حضور داشته باشم که حس یک کنسرت راک را منتقل کند. تصور نمی‌کردم بخشی از آن انرژی باشم و از نزدیک تجربه مخاطبین از فیلم و آن شور و شوق بسیاری که به هم منتقل می‌کردند را ببینم؛ چیزی بود که هرگز پیش‌بینی نمی‌‌کردم در این فیلم اتفاق بیافتد. بخشی از آن لحظه بودن فوق‌العاده بود.

در پایان، خوشحال می‌شویم نظرات خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: