آپدیت-جدید-Battlefield-5

آپدیت جدید Battlefield 5 در ماه ژوئن منتشر خواهد شد

توسط میلاد یزدی در ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

پس از کش و قوس‌های فراوان، آپدیت جدید Battlefield ۵ با افزودن عناصر جدید و بازگرداندن برخی از ویژگی‌های پر‌طرفدار قدیمی در ماه ژوئن عرضه خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی به مرور بهبود‌های فراوانی در نبرد‌های بازی Battlefield 5 توسط استودیو بازی‌سازی DICE در اقیانوس آرام و محیط‌های جنگلی بازی رخ داده است، توسعه‌دهندگان این عنوان اعلام کردند که آپدیت جدیدی برای بازی در تابستان سال جاری عرضه خواهد شد. برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای عرضه این به‌روز‌رسان، برای ماه ژوئن (تیر) در نظر گرفته شده است. اما با توجه به دورکاری کارکنان Electronic Arts ممکن این تاریخ به تعویق بیفتد.

پس از انتشار این آپدیت، بازیکنان برای باز کردن تجهیزاتی که در طول تجربه بازی از دست داده‌اند، به‌طور هفتگی سکه‌های پول درون بازی را دریافت خواهند کرد. برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد قبلی نیز مانند سرورهای Friday Night Battlefield و Throwback Thursdays بازگردانده خواهند شد و Community Games نیز به‌روزرسانی‌های جدیدی دریافت خواهد نمود.همچنین اقدامات بیشتری برای جلوگیری از تقلب برخی کاربران انجام خواهد شد. البته بسته‌های الحاقی آینده تنها روی به‌روزرسانی موارد مهم و حیاتی متمرکز خواهد بود.

در حالی که Electronic Arts احتمالا به دنبال برنامه‌ریزی‌های مربوطه و تخصیص منابع مورد نیاز برای عنوان بعدی Battlefield است، DICE همچنان به پشتیبانی خود از Star Wars Battlefront 2 ادامه می‌دهد. پیش‌بینی می‌شود انتشار Battlefield بعدی برای سال مالی ۲۰۲۲ و برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس Series X در برنامه کمپانی EA قرار داشته باشد. این مساله از آن جایی مشخص شده بود که الکترونیک آرتز در گزارش مالی سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۲۰ جزییات جدید از عملکرد IPهای این شرکت منتشر کرده بود و بر طبق آن Battlefield بعدی برای عرضه در سال مالی ۲۰۲۲ پیش‌بینی شده است.

نظرات خود را در مورد آپدیت جدید Battlefield ۵ با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: