مسابقات-League-of-Legends-MSI-2020

مسابقات League of Legends MSI 2020 لغو شد

توسط میلاد یزدی در ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

علی‌رغم تلاش‌های استودیو بازی‌سازی Riot Games، برگزاری مسابقات League of Legends MSI 2020 به جهت شیوع ویروس کرونا لغو شد. با دنیای بازی همراه باشید.

با وجود اثرات فراگیری ویروس کرونا بر به تعویق افتادن یا لغو شدن بسیاری از رویداد‌های صنعت بازی‌های ویدئویی در سال ۲۰۲۰، مسابقات ورزش‌های الکترونیکی League of Legends توانسته است با انتقال حداکثری رقابت‌ها به بستر اینترنت، انجام مسابقات لیگ را در سرتاسر جهان و به میزان زیادی به شکل از راه دور برگزار نماید.

اما پس از آنکه در اوایل سال جاری میلادی، به تعویق افتادن اولین تورنمنت بزرگ بین‌المللی League of Legends از ماه می تا جولای اعلام شد، استودیو بازی‌سازی Riot Games ناشر و توسعه‌دهنده بازی، روز قبل اعلام کرد که این مسابقات به طور کامل لغو شده است.

جان نیدهام (John Needham)، مدیر جهانی ورزش‌های الکترونیکی در اطلاعیه‌ای در وبسایت LoL Esports اعلام کرد که دعوت‌نامه‌های نیم‌فصل مسابقات League of Legends در ماه جولای لغو شده است.

هر ساله MSI به عنوان اولین تورنمنت بین‌المللی League of Legends از طریق وبسایت LoL Esports برگزار و پیگیری می‌شود. در این مسابقات تیم‌های برتر جهان دور هم جمع می‌شوند تا مشخص شود عنوان بهترین تیم جهان در نیم فصل League of Legends به چه تیمی تعلق می‌گیرد. اما اکنون رویداد MSI 2020 در تقویم سالانه LoL Esports در نتیجه شیوع ویروس کرونا لغو شده است.

بر اساس مدل‌سازی‌های بیرونی از ریسک‌های موجود، بعید به نظر می‌رسد که حتی با سیاست‌های محدود‌کننده سفرها و اجتماعات در پاسخ به بحران موجود، رشد گسترش شیوع ویروس کرونا تغییر چشم‌گیری بکند. بنابراین به نظر نمی‌رسد در تاریخ برنامه‌ریزی شده (۳ تا ۱۹ جولای-۱۳ تا ۲۹ تیر) امکان برگزاری مسابقات MSI 2020 فراهم باشد. با نتایج بدست‌آمده از این مدل و دریافت اطلاعات از اقدامات مقامات بهداشتی، پلیس‌های محلی، لیگ‌ها و تیم‌های منطقه‌ای و سایر ذینفعان، تصمیم سختی را برای لغو برگزاری مراسم MSI 2020 اتخاذ کردیم. ما باید اطمینان حاصل کنیم که بازیکنان، تیم‌ها، خدمه، شرکا، رسانه‌ها و هواداران در امنیت و سلامتی کامل باشند.

در حالی که مسابقات League of Legends MSI 2020 از تقویم برنامه‌ها خارج شده است، Riot Games اکنون تمام توجه خود را معطوف به آماده‌سازی‌های لازم برای مسابقات Worlds 2020 کرده است. پس از لغو MSI 2020، این مسابقات تنها رقابت بین‌المللی سال ۲۰۲۰ خواهد بود که تاکنون امکان برگزاری دارد.

در حال حاضر ما کاملا به برگزاری رویداد ۱۰ سالگی رقابت‌های خود در چین و در Worlds 2020 متعهد هستیم. در حالی که با توجه به شرایط به وجود آمده در حال برنامه‌ریزی‌های لازم هستیم، مشتاقیم تا در Worlds 2020 از هر آنچه در مورد League of Legends دوست داریم، یادم کنیم و جشن بگیریم.

علاوه بر این، با توجه به لغو MSI 2020 برخی تغییرات جزئی در Worlds 2020 نیز انجام خواهد شد. چین و اروپا به جای سه تیم می‌توانند چهار تیم را از لیگ‌های خود به مسابقات بفرستند. کره و آمریکای شمالی هنوز سه نماینده ارسال خواهند کرد و سهمیه ویتنام نیز دو تیم خواهد بود. به طور کلی برگزاری مسابقات Worlds 2020 با شرکت ۲۴ تیم در سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

اکنون تاریخ مشخصی برای برگزاری Worlds 2020 تعیین نشده است. اما مسابقات در شانگهای چین برگزار خواهد شد. البته به نظر می‌رسد پس از لغو MSI 2020، تلاش زیادی می‌شود تا سایر مسابقات برنامه‌ریزی شده برای ورزش‌های الکترونیکی، مطابق با تاریخ‌های از پیش تعیین‌شده رخ دهد. باید صبر کرد و دید ویروس کرونا دیگر برگزاری کدام رویداد را قربانی خواهد کرد. فصل دهم League of Legends نیز در اوایل سال جاری میلادی آِاز شده بود.

نظرات خود را در مورد مسابقات League of Legends MSI 2020 با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: