لیست-مشاغل-موردنیاز-bend-studio

لیست مشاغل موردنیاز Bend Studio به ساخت یک پروژه AAA اشاره دارد

توسط علی جلیلی در ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۳:۴۶

بدنبال موفقیت بازی Days Gone، سازندگان این بازی در حال کار روی یک پروژه AAA هستند. طبق لیست مشاغل موردنیاز Bend Studio ، این شرکت درحال کار روی یک پروژه بزرگ جنجالی است. با دنیای بازی همراه باشید.

قطعا ساخت یک پروژه عظیم برای هر کمپانی و استودیوی کوچک و بزرگ چالش انگیز است که بتواند از لحاظ مکانیزم‌های گیم پلی، داستان، گرافیک و حتی صداگذاری و موسیقی مخاطبان را راضی کند. حاصل این پروژه با سختی‌های فراوان تیم سازنده هرچقدر خوب باشد، راه را برای ساخت یک پروژه بزرگ دیگر هموارتر می‌سازد. استودیو بِند (Bend Studio) هم از چنین روالی استفاده کرده و بعد از موفقیت بازی Days Gone که آخرین ساخته این استودیو نیز می‌باشد، در حال کار روی یک عنوان AAA جنجالی است.

جدیدا طبق لیست مشاغل موردنیازی رسمی که برای این استودیو منتشر شده، آن‌ها بدنبال استخدام یک طراح فنی ارشد هستند که به پروژه بزرگ و جنجالی آن‌ها کمک کند. در توضیحات این شغل آمده است:

ما به دنبال یک طراح فنی ارشد هستیم که به چشم‌انداز هنری و توسعه محصول AAA با تمرکز تخصصی بر بخش‌‌های مهم مفصل‌بندی کاراکتر، ابزارهای هنری، تکنیک‌ها و فرآیندهای توسعه بازی به تیم اصلی کمک کند.
با توجه به انتظاراتی که این استودیو دارد، این طراح باید سیستم انیمیشن سازیی که آخرین بار در بازی Days Gone استفاده شده بود را بهبود ببخشد که در متن این درخواست از طراح می‌خواهد که یک شخصیت با انعطاف‌پذیری بالا و چهره سینمایی فوق‌العاده خلق کند. همچنین در ادامه این توضیحات آماده است که حرکات کارکتر بازی مانند راه رفتن، پریدن، چرخیدن و… تا بالاترین حد ممکن طبیعی و به واقعیت شبیه باشد همانطور که انتظار می‌رود حرکات، بدن و حتی لباس‌های او نیز واقعی بنظر برسد.
چیزی که در حال حاظر شاهد آن هستیم، قطعا ساخت یک عنوان نسل بعدی است که بتواند کاری را انجام دهد که The Order 1886 در اوایل نسل حاظر انجام داد. دگرگونی صنعت بازی‌های رایانه‌ای از همین حالا آغاز شده و کم کم باید شاهد عرضه بازیی‌هایی در سبک فیلم‌های سینمایی با حزئیات بالا باشیم. شاید این پروژه جنجالی دنباله بازی Days Gone باشد که سال گذشته نیز سازندگان در فکر توسعه این بازی و تبدیل کردن آن به فرانچایز بودند.
نظرات خود را پیرامون لیست مشاغل موردنیاز Bend Studio را با ما به اشتراک بگذارید.
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: