ریبوت-بازی-Silent-Hill

شایعه: ریبوت بازی Silent Hill در ماه می رونمایی می شود

توسط میلاد یزدی در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

در طول چند ماه گذشته شایعات فراوانی پیرامون ریبوت بازی Silent Hill در سبک ترس/بقا شکل گرفته است. با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که به شکل‌های مختلف، شایعاتی در مورد بازی Silent Hill و آینده پیش روی آن به وجود آمده است. این شایعات در انواع مختلف و روایت‌های متفاوتی وجود دارند. نزدیک به دو ماه پیش بود که شایعه‌ای در مورد احتمال توسعه بازی Silent Hill توسط استودیو بازی‌سازی kojima productions بر سر زبان‌ها افتاده بود.

اما در این میان، قابل اعتنا‌ترین آنها، ریبوت بازی Silent Hill با همکاری دو شرکت Sony و Konami و تعدادی از اعضای کلیدی استودیو بازی‌سازی Team Silent و همچنین توسعه‌دهندگان اصلی چهار عنوان اول بازی است. شایعه‌ای که خبر از انتشار ریبوت این بازی برای کنسول پلی استیشن ۵ می‌دهد.

به نظر می‌رسد که این شایعات خود به خود از بین نخواهند رفت. منبع موثقی از درون کمپانی‌های ذکر شده گفته است که به‌زودی و در ماه می (خرداد ۹۹) خبری در خصوص این بازی و شایعات پیرامون آن به طور رسمی منتشر خواهد شد.

علی‌رغم اینکه شعبه آمریکای استودیو کونامی، پیش‌تر ادعای در راه بودن یک ریبوت از بازی Silent Hill را رد کرده بود، اما گفته‌های منبع داخلی با نام KatharsisT، شعله‌های این شایعه را مجدد برافروخته است.

KatharsisT در فروم‌های وبسایت ResetERA با گفتن اینکه بازی مورد نظر دیگر بیش از این در سکوت خبری نخواهد بود، اشاره کرد که ممکن است بازی در ماه می رونمایی شود. وی همچنین در پاسخ به کاربری که پرسیده بود «آیا رونمایی از Silent Hill قطعا و به‌زودی در کار خواهد بود؟»، تنها به گفتن «ممکن است» اکتفا کرد.

شایعات دیگری نیز وجود دارد. شنیده‌ها حاکی از آن است که هر دو کمپانی سونی و مایکروسافت برای ماه می، رویداد‌هایی را برنامه‌ریزی کرده‌اند. بنابراین اگر این مساله صحت داشته باشد، امکان رونمایی شدن از بازی Silent Hill در هر کدام از این رویدادها وجود خواهد داشت.

البته اکانت KatharsisT یک نام جدید در میان افشا‌کنندگان اخبار صنعت ویدئوگیم است. اگرچه منابع داخلی دیگری هم پیش‌تر به پروژه ریبوت Silent Hill اشاره کرده بودند، اما باید تا پایان ماه می منتظر ماند تا شاید در نهایت مشخص شود که چه مسیری برای یکی از پرطرفدارترین فرنچایزهای صنعت ویدئو گیم در نظر گرفته شده است.

نظرات خود را در مورد شایعات پیرامون ریبوت بازی Silent Hill با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: