اپلیکیشن-google-stadia

اپلیکیشن Google Stadia رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

توسط علی جلیلی در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۷:۳۸

چند وقتی است که اپلیکیشن Google Stadia که یک سرویس استریم بازی است منتشر شده و طبق اخبار این اپلیکیشن، راه موفقیت سرویس Stadia را هموار کرده است. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

سرویس استریم بازی استادیا (Stadia) از بزرگترین جهش‌های صنعت بازی‌های رایانه‌ای در زمینه استریم بازی‌های مختلف است که قطعا موفقیت این پلتفرم، شرکت‌های فعال در زمینه تولید کنسول از جمله سونی و مایکروسافت را به چالش می‌کشد. البته شرکت سونی و مایکروسافت نیز در زمینه استریم بازی‌ها نیز فعال‌اند، اما تمرکز آن‌ها روی عرضه عناوین فیزیکی و دیجیتالی است و آن‌ها کنسول خود را با توجه به این فناوری طراحی می‌کنند، اما پلتفرم Stadia یک سرویس آنلاین محور است که بدون دانلود بازی یا خرید دیسک فیزیکی، فقط با تهیه اشتراک مخصوص این پلتفرم می‌توان از تمام عناوین عرضه شده استفاده کرد.

همچنان بازیکنان ترجیح می‌دهند تا به‌ جای استفاده از سرویس استریم، از همان روش قدیمی دانلود بازی یا خرید دیسک فیزیکی استفاده کنند، چرا که این قابلیت نیازمند یک اینترنت قوی است و بسته به سرعت اینترنت٬ کیفیت بازی‌ها نیز کمتر یا بیشتر می‌شود و این مورد برای کسانی که گرافیک اولویت آن‌هاست اصلا جالب نیست. به هرحال کمپانی گوگل (Google) بدنبال راهی است تا از ریزش بازیکنان Stadia جلوگیری کند و سرویس استریم را به خوبی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای جا بیاندازد.

طبق اخبار منتشر شده اپلیکیشن گوگل استادیا توانست رکورد جدیدی را به ثبت برساند. با توجه به گزارش منتشر شده در سایت Reuters مقدار دانلود اپلیکیشن استادیا از مرز یک میلیون گذشته است. البته این رکورد به لطف رایگان شدن سرویس استادیا به مدت ۲ ماه اتفاق افتاده که کمپانی گوگل در جهت فراهم سازی بستر ماندن در خانه در طول قرنطینه فراهم کرده است. لازم به ذکر است که شما‌ می‌توانید از این اپلیکیشن بدون نیاز به سرویس استادیا استفاده کنید، اما از خدمات کمتری نسبت به سایر کاربران این پلتفرم دریافت خواهید کرد.

کمپانی گوگل اخیرا کمتر از قبل به معرفی عانوین اختصاصی برای سوریس استادیا می‌پردازد، اما با توجه به  استقبال از اپلیکیشن این پلتفرم، می‌توان دوباره به آینده سرویس استادیا امیدوار بود.

نظرات خود را پیرامون اپلیکیشن Google Stadia را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: