بروزرسانی-روز-اول-predator-hunting-grounds

حجم بروزرسانی روز اول بازی Predator: Hunting Grounds مشخص شد

توسط علی جلیلی در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۶:۴۶

بنظر می‌رسد که در کنار محتوای چالش‌انگیز این عنوان، حجم بروزرسانی روز اول بازی Predator: Hunting grounds یکی از بزرگترین چالش‌های بازیکنان خواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Predator: Hunting Grounds قرار است امروز به صورت رسمی منتشر شود، اما بازیکنان باید خودشان را با یک بروزرسانی بزرگ در روز انتشار این عنوان آماده کنند. این بازی در سبک وحشت-بقا است که ۴ نفر از بازیکنان را در قالبت یک گروه برای نبرد با یک هیولا به میدان نبرد می‌فرستد و بازیکنان باید از تمام محیط‌ اجزای محیط برای بقا و شکست دادن دشمنان استفاده کنند. تا به حال عناوین متعددی شبیه به Predator: Hunting Grounds منتشر شده‌اند، اما بازخوردهای خوبی دریافت نکرده‌اند. از مهمترین عناوین نه‌ چندان دور در این زمینه می‌توان به بازی Evolve اشاره کرد که برای همیشه سرورهای آن خاموش و کمپانی سازنده آن هم ورشکست شد.

بنظر می‌رسد که استودیو خالق بازی Predator: Hunting Grounds درصدد عرضه یک بروزرسانی عظیم در روز اول عرضه این عنوان است تا بازی از لحاظ فنی و گیم‌پلی با کمترین مشکل روبه‌رو باشد و بتواند انتظارات بازیکنان را فراهم کند. طبق اخبار منتشر شده حجم آپدیت این بازی در روز اول عرضه ۱۰ گیگ خواهد بود. نظر به اینکه این بازی یک عنوان تمام آنلاین است، تمام بازیکنان باید این بروزرسانی مهم را دانلود کنند. با توجه به حجم نهایی بازی، این یک بروزرسانی بزرگ اجباری تلقی می‌شود که قرار است در ساختار بازی تفاوت‌های زیادی ایجاد کند، اما در حال حاظر لیست تغییرات این بروزرسانی در دسترس نیست.

بازی Predator: Hunting Grounds برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی ( فقط از طریق فروشگاه اپیک گیمز) در دسترس است. شما همچنین می‌توانید تریلر عرضه شده از این بازی را مشاهده کنید.

نظرات خود را پیرامون حجم بروزرسانی روز اول این بازی را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: