گیم-پلی-جدید-Assassins-Creed-Valhalla

یوبیسافت می‌داند که بروزرسانی‌های اخیر بازی Assassin’s Creed Valhalla چندان جالب نبود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

شرکت یوبیسافت تا به حال آپدیت‌های بسیاری را برای بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر کرده است و در این بین گویی چندان جالب نبودند و انتظارات بازیکنان را برآورده نساخت. با دنیای بازی همراه باشید.

Ubisoft به خوبی از این موضوع آگاه است و قول داده است که در وبلاگ توسعه این شرکت پیشرفت بهتری داشته باشد. با پیشرفت ، این شرکت از چرخه انتشار به روزرسانی عنوان چهار هفته ای به یک چرخه پنج هفته ای تغییر می کند “تا امکان آزمایش و توسعه دقیق تری فراهم شود.” این بخشی از دلیل بروزرسانی عنوان بعدی است ، Wrath of Druids ، از ۲۷ آوریل تا ۱۳ مه.

یوبی سافت نوشت: “جامعه ما در قلب هر کاری است که انجام می دهیم ، و ما همیشه تلاش می کنیم تجربیات عالی را برای شما فراهم کنیم.” “با این اوصاف ، ما تشخیص می دهیم که برخی از به روزرسانی های عنوان اخیر ممکن است انتظارات شما را برآورده نکرده و یا مطابق با استانداردهای ما نباشد. ما چندین تغییر در خطوط لوله و ابزار تولید ایجاد کرده ایم تا بتوانیم به روزرسانی های قوی تری انجام دهیم. “

برای کمک به کاربران در درک دلیل تغییر ، یوبی سافت همچنین تفاوت های میان به روزرسانی عنوان و رفع مشکل را توضیح داد و نقشه راه به روزرسانی عنوان خود را برای آینده قابل پیش بینی به اشتراک گذاشت که شامل به روزرسانی های برنامه ریزی شده تا اواخر بهار است. پس از راه اندازی Wrath of Druids ، به روزرسانی های بعدی عنوان update 1.2.2 و حالت بازی چالش تسلط رایگان است. Ubisoft همچنین جدول زمانی برای حل چندین مسئله آگاه ارائه داد و توضیح داد “چرا برای حل آنها اینقدر زمان صرف شده است.”

ساعتی پیش، برای بار دوم در این چند روز اخیر، یک گیم‌پلی دیگر از بازی Assassin’s Creed Valhalla به بیرون درز کرد. در این ویدئوی حدوداً هفت دقیقه‌ای، مبارزه‌ی شخصیت اصلی بازی با یکی از باس‌فایت‌ها نشان داده می‌شود. این باس‌فایت، Cordelia یکی از دختران Lerion نام دارد. با اینکه بازی همچنان در دست توسعه است، اما نسبت به گیم‌پلی لو رفته‌ی قبلی، در این ویدئو به نظر می‌رسد روی بازی بهبود‌های بیشتری پیاده‌سازی شده است. شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده کنید.

هرچند در این ویدئو توانایی‌های کاراکتر چندان نمایش داده نمی‌شود، اما به هر صورت باس‌فایت Cordelia یکی از نبردهای بزرگ و مرموز Assassin’s Creed Valhalla خواهد بود. جدا از آن، این باس‌فایت بخشی از ماموریت «شکست دختران لریون» است. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که دست‌کم دو دختر دیگر لریون یعنی Goneril و Regan نیز در بازی به‌عنوان دشمنان اصلی حضور داشته باشند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است در اکتبر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس One‌ و رایانه‌های شخصی و پلتفرم گوگل استدیا منتشر شود. از آنجایی که Valhalla یک اثر میان‌نسلی است، بنابراین انتشار آن برای کنسول‌های نسل بعدی نیز در دستور کار کمپانی یوبی‌سافت خواهد بود. یوبی‌سافت قرار است تا در رویداد Ubisoft Forward اطلاعات فراوانی از Assassin’s Creed Valhalla را به هواداران ارائه دهد. به نظر می‌رسد که با این شرایط این آخرین گیم‌پلی لو رفته در روزهای پیش رو نخواهد بود.

به‌تازگی بود که یک ویدئو ۳۰ دقیقه ای از گیم‌پلی بازی توسط لیکر ها افشا شد که گرافیک ضعیف آن، نگرانی‌هایی را میان کاربران به وجود آورده بود. امکان تماشای این ویدئو نیز در دنیای بازی وجود دارد. پیش‌تر نیز اعلام شده بود که نقشه Valhalla کمی بزرگ‌تر از Odyssey خواهد بود.

نظرات خود را در مورد گیم پلی جدید Assassins Creed Valhalla با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: