افزایش-تولید-کنسول-Nintendo-Switch

افزایش تولید کنسول Nintendo Switch در برنامه سال جاری نینتندو قرار دارد

توسط میلاد یزدی در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

 سخنگوی مجموعه نینتندو در گفتگو با روزنامه مالی Nikkei گفته است که کمپانی نیتندو افزایش تولید کنسول Nintendo Switch و ظرفیت خط تولید خود را در سال جاری به میزان ۱۰ درصد در برنامه خود دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

ماه‌های غریبی را پشت سر می‌گذاریم. با وجود قوانین قرنطینه و ماندن در خانه، افزایش شدید استفاده از ابزار‌ها و امکانات سرگرمی رخ‌داده است که بازی‌های ویدیویی یکی از مهم‌ترین آنهاست.

این مساله متاسفانه به کمبودهای به وجود آمده در منابع و تجهیزات مورد نیاز ویدئوگیم منجر شده است. با توجه به اینکه چین اولین و بزرگترین کشوری بوده که درگیر فراگیری ویروس کرونا شده است، بسیاری از خطوط تولید در آن کشور موقتاً متوقف شده است.

یکی از مجموعه‌های متاثر از این اثر منفی، شرکت نینتندو بوده است که شیوع ویروس کرونا و شرایط ایجاد‌شده پس از آن، تولید کنسول Nintendo Swtich را دچار مشکلاتی کرده بود. اکنون این مجموعه برای بازگشت به بازارهای جهانی و جبران کمبود‌های عرضه آماده است.

سخنگوی مجموعه نینتندو در گفتگو با روزنامه مالی Nikkei گفته است که کمپانی نیتندو، ظرفیت خط تولید خود را در سال جاری ۱۰ درصد افزایش خواهند داد. این مساله برای کمک به پاسخگویی تقاضای زیاد به وجود آمده در صنعت سرگرمی برنامه‌ریزی شده است. همچنین با افزایش میزان تولید کنسول سوییچ، میزان کلی عرضه این کنسول در انتهای سال جاری نسبت به سال ۲۰۱۹ میلادی افزایش خواهد داشت. البته به نظر می‌رسد که هنوز قطعیتی در خصوص چگونگی این روند وجود نداشته باشد و هنوز مشخص نیست که آیا نینتندو قادر به برآورده کردن تقاضای موجود هست یا خیر.

ما به عنوان تامین‌کننده امیدواریم که بتوانیم نسبت به افزایش تقاضای بازار تولید خود پاسخگو باشیم. اما برای تهیه برخی از قطعات اولیه، چشم‌انداز ما نامشخص است و نمی‌توان دقیقاً تعداد کنسول‌های قابل تولید نینتندو سوییچ را پیش‌بینی کرد.

آخرین کنسول عرضه‌شده توسط کمپانی نیتندو بسیار خوب عمل کرده است و توانسته به پرفروش‌ترین کنسول ماه فوریه ۲۰۲۰ تبدیل شود. به نظر می‌رسد این فروش بالا در سال جاری ادامه داشته باشد.

نظرات خود را در مورد افزایش تولید کنسول Nintendo Switch با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: