قابلیت های کنترلر پلی استیشن 5,سوپر مسیو گیمز

سوپر مسیو گیمز به دنبال بهره بردن از تمام قابلیت های کنترلر پلی استیشن ۵ است

توسط محسن شجاعی در ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

اعضای استودیو سوپر مسیو گیمز در مصاحبه‌ای از قابلیت های کنترلر پلی استیشن ۵ و روش‌های بهره برداری از آن‌ در بازی‌های نسل آینده سخن گفتند. در ادامه با دنیای بازی باشید.

علی رغم اینکه هنوز ظاهر و مشخصات کامل کنسول نسل بعدی سونی مشخص نیست اما، کنترلر پلی استیشن ۵ به همراه تمام قابلیت‌های آن چندی پیش رونمایی شد. ناشران و توسعه دهندگان زیادی نسبت به معرفی آن واکنش مثبت نشان دادند و پیرامون امکانات آن اظهار نظر کردند. اعضای سوپر مسیو گیمز معتقدند قابلیت های کنترلر پلی استیشن ۵ نظیر ویژگی haptic می‌تواند تجربه جدیدی از گیم را به مخاطبان ارائه کند.

آقای پیت ساموئلز (Pete Samuels)، مدیر عامل استودیو در مصاحبه‌ای با وبسایت Gamereactor، درباره DualSense صحبت کرد و مدعی شد این کنتلر به توسعه دهندگان امکان این را می‌دهد تجربه‌ای “شبیه به واقعیت مجازی” به مخاطبان هدیه دهند و ایضا استودیو در حال بررسی روش‌هایی است که از این پتانسیل بالا برای بازی‌های نسل آینده بهره ببرند.

حقیقتا [این کنترلر] به شدت برای ما جالب توجه است. ما پیش از توسعه Until Dawn، روی چندین عنوان واقعیت مجازی کار کرده‌ایم و چندین المان مختلف در این حوزه نظیر “فرمان صوتی” را امتحان کردیم، در مجموعه به جرئت می‌گویم در این زمینه تجارب خوبی داریم. درکل ما چالش‌های جدید و توسعه بازی‌ها با ویژگی‌های جدیدرا دوست داریم.

حال که بحث PS5 و کنتلر آن مطرح شد، لازم است بگویم ما مدت‌هاست درباره آن و روش‌های بهره بردن از قابلیت‌های آن برای بازی‌های نسل بعد صحبت می‌کنیم.

سوپر مسیو گیمز در حال حاضر روی قسمت بعدی مجموعه دارک پیکچرز کار می‌کند. این قسمت که Little Hope برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی تابستان امسال عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: