صدرنشینی-Final-Fantasy-7

صدرنشینی Final Fantasy 7 و ورود The Last of Us به جدول فروش هفتگی انگلستان

توسط علی جلیلی در ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۲:۰۰

در کنار صدرنشینی Final Fantasy 7 بازی The Last of Us به جدول فروش انگلستان بازگشته است. این اتفاق قطعا درپی تاخیر نسخه دوم این بازی رخ داده است که همچنان جزو بازی‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۰ نیز تلقی می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

جدول فروش هفتگی انگلستان که در انتهای هر هفته به گزارشی مبنی بر میزان فروش بازی‌های عرضه شده می‌پردازد، این هفته با یک خبر عجیب و غریب در هیاهوی عرضه بازی Final Fantasy 7 Remake دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است. طبق گزارشات بدست آمده از سایت GamesIndustry تا انتهای تاریخ ۲۲ فروردین (۱۱ آوریل ۲۰۲۰) فروش بازی Final Fantasy 7 تقریبا به نصف فروش بازی Final Fantasy 15 در دسامبر سال ۲۰۱۶ رسیده که این امر قطعا ناشی از تعطیلی مراکز فروش بر اثر شیوع ویروس کویید-۱۹ اتفاق افتاده است و از طرفی نسخه پانزدهم این سری، در کریسمس همان سال عرضه شده بود که به افزایش فروش آن کمک کرده بود.

با وجود وضعیت قزنطینه در تمام کشورهای اروپایی همچنان وضعیت فروش بازی‌های موجود در بازار کاملا راضی کننده است. طبق این گزارشات بیش از یک میلیون نسخه از بازی‌های موجود از زمان قرنطینه و تعطیلی بسیاری از مراکز خرید به فروش رسیده که این آمار در انتهای هفته گذشته به رقم ۱.۵ میلیون بازی افزایش پیدا کرده است. گزارشات سالیانه فروش بازی‌ هر سال از افزایش ۳ درصدی میزان فروش خبر می‌داد، اما امسال با وضعیت حال حاظر در هفته گذشته نزدیک به ۲ درصد به آمارهای فروش اضافه شده است.

در انتهای این گزارش، بازی Resident Evil 3 Remake که در انتهای هفته گذشته در رتبه سوم قرار داشت، این‌بار به رتبه هفتم سقوط کرده و نزدیک به ۷۸ درصد از میزان فروش آن کاسته شده است. به موجوب تاخیر بازی The Last of Us Part 2 نیز نسخه اول این بازی محبوب به جدول ده بازی پرفروش هفته بازگشته که این امر بعد از چندین سال موجب شوک دوباره آمارهای این هفته شده است. در ادامه لیست پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته را باهم مشاهده می‌کنیم.

  1. Final Fantasy 7 Remake

  2. Call of Duty: Modern Warfare

  3. Animal Crossing: New Horizons

  4. FIFA 20

  5. Mario Kart 8 Deluxe

  6. Forza Horizon 4

  7. Resident Evil 3

  8. Star Wars Jedi: Fallen Order

  9. Grand Theft Auto 5

  10. The Last of Us Remastered

نظرات خود را پیرامون صدرنشینی Final Fantasy 7 را با ما درمیان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: