تریلر-گیم-پلی-XCOM:-Chimera-Squad

تماشا کنید: تریلر گیم پلی XCOM: Chimera Squad به همراه تاریخ انتشار این بازی منتشر شد

توسط میلاد یزدی در ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

استودیو بازی‌سازی ۲K و Firaxis تریلر گیم پلی XCOM: Chimera Squad را به همراه تاریخ انتشار این بازی منتشر کرد. این بازی یک اسپین‌آف مستقل از سری XCOM است. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوهای بازی‌سازی ۲K و Firaxis بازی جدیدی را از سری XCOM به نام XCOM: Chimera Squad معرفی کرده‌اند. عنوانی به شکل یک اسپین‌آف مستقل که داستان آن پنج سال پس از وقایع بازی XCOM 2: War of the Chosen رخ می‌دهد.

روایت قصه این بازی جدید پس از بیرون رانده شدن Overlords از سیاره زمین، در City 31 رخ می‌دهد. این شهر به عنوان «الگویی از صلح در جهان پس از تهاجم» توصیف شده است. اکنون اتحاد بین گونه‌های زیستی از جمله انسان‌ها، بیگانگان و هیبرید‌ها برقرار شده است و این موجودات در صلح در کنار هم زندگی می‌کنند. با این حال برخی از این اتحاد راضی نیستند و ناآرامی‌هایی را رقم می‌زنند. در همین حین است که سربازانی از گونه‌های مختلف، واحد‌هایی را تشکیل می‌‌دهند تا نظم شهر ۳۱ را در این شرایط حفظ کنند.

بازی XCOM: Chimera Squad تغییرات جالبی را در گیم‌پلی این سری بازی ایجاد کرده است. به جای نام‌گذاری روی هر یک از شخصیت‌ها و واحد‌های خود، اکنون کنترل شخصیت‌های از قبل نام‌گذاری شده را بر عهده خواهید داشت. هر کدام از این کاراکتر‌ها، توانایی‌ها و ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد خود را دارند. همچنین گونه‌های زیستی مختلف بازی نیز قدرت‌های مخصوص به خود را خواهند داشت.

ویژگی مرگ همیشگی(Permadeath) نیز از گیم‌پلی حذف شده است و اکنون اگر شخصیتی کشته شود، کاربر مجبور می‌شود تا ماموریت را از ابتدا آغاز کند. همچنین یک آماده‌سازی قبل از ورود به مرحله (Breach Mode) به گیم‌پلی اضافه شده است که به بازیکن این امکان را می‌دهد تا تیم‌های خود را قبل از آغاز ماموریت برای تاکتیک‌های مختلف آماده کند. در همین حال، ماموریت‌ها، مدیریت HQ و تحقیقات هنوز بخشی از حلقه اصلی گیم‌پلی است.

بازی XCOM: Chimera Squad در تاریخ ۲۴ اپریل (۵ اردیبهشت) برای رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه استیم در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. همچنین این بازی در هفته اول عرضه و تا تاریخ ۱ می (۱۲ اردیبهشت) با نصف قیمت روی استیم به فروش خواهد رسید. پیش از این نسخه XCOM 2 Collection برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود.

تریلری از معرفی گیم پلی بازی را در ادامه می‌بینید:

نظرات خود را در مورد تریلر گیم پلی XCOM: Chimera Squad با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: