تریلر-هنگام-عرضه-Gears-Tactics

تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه Gears Tactics منتشر شد

توسط میلاد یزدی در ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

روز گذشته و تقریبا دو هفته قبل از انتشار رسمی، تریلر هنگام عرضه Gears Tactics توسط کمپانی مایکروسافت منتشر شد. با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی مایکروسافت، پیش از انتشار بازی Gears Tactics در تاریخ ۹ اردیبهشت (۲۸ اپریل)، روز گذشته تریلر هنگام عرضه این عنوان را منتشر کرد.

در این تریلر، روایت اصلی بازی در کنار معرفی بخشی از شخصیت‌ها نمایش داده شده است. همچنین قسمتی از مکانیک اصلی گیم‌پلی بازی از جمله نبردهای تاکتیکی مبتنی بر آن، نحوه پیشرفت و سفارشی‌سازی شخصیت‌ها، کلاس‌های بازی و مواردی دیگر نیز نشان داده شده است. این تریلر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

بازی Gears Tactics با ارائه خط داستانی ۴۰ ساعته، به‌دنبال رقم زدن تجربه‌ای متفاوت و نو برای طرفداران سری بازی‌های Gears است. توسعه‌دهندگان همچنین بیان کرده‌اند که این میزان از گیم‌پلی تنها برای بخش داستانی و تک‌نفره بازی در نظر گرفته شده است.

بازی Gears Tactics در ماه جاری میلادی توسعه خود را به پایان رساند. این عنوان در تاریخ ۹ اردیبهشت (۲۸ اپریل)، همزمان با قرار گرفتن روی سرویس ایکس‌باکس Game Pass، برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. پیش از این نیز سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی معرفی شده بود. نسخه در نظر گرفته شده برای کنسول ایکس‌باکس One نیز در دست توسعه قرار دارد. اما در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی برای این مساله اعلام نشده است.

نظرات خود در مورد تریلر هنگام عرضه Gears Tactics با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: