اکران فیلم Most Wanted در آمریکا

شرکت Saban Films وظیفه اکران فیلم Most Wanted را برعهده دارد

توسط میلاد شجری در ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

شرکت Saban Films به تازگی وظیفه اکران فیلم Most Wanted را در کشور آمریکا شمالی برعهده گرفته است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

شرکت Saban Films در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون اعلام کرد که وظیفه اکران فیلم Most Wanted در سینما‌‌های کشور آمریکا شمالی را برعهده گرفته است. آنتونی اولیور پیلون در کنار جیم گافیگان و جاش هارتنت در قالب بازیگران اصلی، در این اثر میهج و جنایی که برای اکران در فصل تابستان برنامه ریزی شده است، حضور دارند و به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم اقتباس شده از یک داستان واقعی توسط دنیل روبی نویسندگی و کارگردانی شده است و آندره رولو و ولری دواوتویل از استودیو Caramel Films، تهیه کنندگان آن محسوب می‌شوند.

بیل برومیلی، از شرکت Saban Films طی بیانیه‌ای گفته است:

بسیار مفتخریم که که از همان اوایل ساخت، وارد همکاری با سازندگان این فیلم شدیم. دنیل روبی کار فوق‌العاده‌ای در به واقعیت تبدیل کردن این داستان انجام داده است و مخاطبین ما قطعا غرق در تمامی پیچش‌های این داستان درگیرکننده خواهند شد.

داستان فیلم Most Wanted درباره خبرنگاری تحقیقاتی با بازی جاش هارتنت است که درگیر پرونده‌ای می‌شود که فردی به نام دنیل با بازی اولیور پیلون به اجبار وارد یک معامله مواد مخدر می‌شود که اینکار، ۱۰۰ سال حبس در یکی از زندان‌های کشور تایلند برایش به دنبال می‌آورد. هم‌زمان با دنیل که در زندان شکنجه و درد زیادی را تحمل می‌کند، این خبرنگار سعی دارد تا رد پلیس‌هایی که از این توطئه نفی می‌برند را پیدا کند و از طرفی دیگر، برای آزادی دنیل هم تلاش می‌کند.

دلفین پریر، آرین فریزر و هنری وینترسترن از شرکت Highland Film Group، اریک گوزلن و ریچارد ایوت از شرکت Goldrush Entertainment، پاتریک روی و ان کلیر ویلنو از شرکت Les Films Seville، دنیل روبی، ایوان تیبودو و مارک کوتی، تیم تهیه کنندگان اجرایی فیلم Most Wanted را تشکیل می‌دهند. در حال حاضر تاریخ اکران مشخصی برای این اثر اعلام نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: