تاریخ عرضه Hellpoint

تاریخ عرضه Hellpoint به دلیل شیوع کرونا با تعویق مواجه شد

توسط محسن شجاعی در ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

تاریخ عرضه Hellpoint با تاخیر مواجه شد. سازندگان علت این امرا شیوع ویروس کووید-۱۹ بیان و اعلام کردند زمان باقی مانده را صرف “ارتقا و رفع ایرادات بازی” می‌کنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

جدیدترین ساخته استودیو کردل گیمز (Cradle Games)، بازی Hellpoint رسما قرار بود هفته آینده عرضه شود، مانند بسیاری دیگر از عناوین در دست توسعه مانند Wasteland 3 و لست آو آس ۲ به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا تاخیر خورد. توسعه دهندگان از این تاخیر ابراز ناراحتی کردند اما، وعده عنوانی “کم ایرادتر” را دادند.

می‌دانیم که تاخیر باعث ناراحتی بسیاری از هواداران شده‌است. مسلما ما نیز از اینکه در این فاصله کم تا عرضه، ناچار به انتشار این خبر شدیم، بسیار ناراحت هستیم. این تاخیر حکم یک فرصت خوب برای عرضه عنوانی بی‌ایرادتر را برای ما در تابستان دارد.

توسعه دهندگان اعلام کردند از بازخورهایی که از سوی مخاطبان پس از تجربه Hellpoint: The Thespian Feast داشته‌اند، در توسعه بازی بهره خواهند برد. عنوان مذکور اپیزودی رایگان از بازی بود که وقایع آن ۵۰ سال پس از خط داستانی عنوان اصلی رخ‌می‌دهد. این اپیزود هم‌اکنون در فروشگاه استیم در دسترس است.

امید داریم شرایط ما را درک کنید و چند ماه آینده را نیز منتظر بازی بمانید. حمایت هواداران امری حیاتی برای ادامه فعالیت ما است.

عنوان Hellpoint هم‌اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دست توسعه است.
تیم سازنده مانند بسیاری دیگر از استودیوها قربانی شرایط سخت کاری پس از شیوع ویروس کرونا شده‌اند و به ناچار تاریخ عرضه Hellpoint را به تعویق انداختند. به نظر شما بازی‌های دیگری که برای عرضه در سال جاری برنامه‌ریزی شده‌اند، به سرنوشت مشابه دچار می‌شوند؟ دیدگاه‌ها خود را با در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: