حالت-Duos-در-Call-of-Duty-Warzone

به زودی حالت Duos در Call of Duty: Warzone فعال خواهد شد

توسط میلاد یزدی در ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۲:۰۰

با لو رفتن یک تصویر تبلیغاتی در معرفی فصل سوم عنوان Warzone، به نظر می‌رسد حالت Duos در Call of Duty: Warzone به‌زودی و با یک به‌روزرسانی برای فصل سوم معرفی خواهد شد.با دنیای بازی همراه باشید.

برای اینکه یک عنوان بتل‌رویال با موفقیت در میان کاربران روبرو شود، دست‌کم به یک چیز اساسی نیاز دارد: یک جریان ثابت و تقریباً بی‌پایان از انتشار محتوا و ارائه تجربیات جدید برای تازه نگه داشتن روح بازی.

عنوان بتل‌رویال Call of Duty: Warzone، محصول مشترک استودیو‌های Infinity Ward و Activision، در همین راستا و برای جلب نظر مخاطبان خود، به‌طور مستمر و مداوم به‌روزرسانی می‌شود. با آغاز فصل سوم بازی، به نظر می‌رسد عناصر جدیدی به‌زودی به این عنوان اضافه خواهد شد.

بر اساس عکس لو رفته در معرفی ویژگی‌های فصل سوم بازی، به نظر می‌رسد امکان هم‌تیمی شدن و تشکیل تیم‌های دو نفره (Duos) و چهار نفره در ادامه فصل سوم و از طریق به‌روزرسانی در اختیار کاربران قرار گیرد.

البته پس از لو رفتن این تصویر، توسعه‌دهندگان به‌سرعت آن را حذف کرده‌اند. اما این تصویر همچنان در رسانه‌های اجتماعی و فضای مجازی وجود دارد. این تصویر را در ادامه مشاهده می‌کنید.

حالت Duos در Call of Duty: Warzone

حالت Duos در Call of Duty: Warzone

بازی Call of Duty: Warzone اکنون روی پلی‌استیشن ۴ ایکس‌باکس One و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقمندان است و پیش‌تر فصل سوم بازی برای همه پلتفرم‌ها منتشر شده است. تعداد کاربران این عنوان رایگان، در روز اول انتشار خود و تنها با گذشت ۲۴ ساعت به رقم بیش از ۶ میلیون بازیکن رسیده بود.

نظرات خود را در مورد امکان تجربه بازی Call of Duty: Warzone به صورت تیم‌‌های دونفره و چهار نفره، با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: