جک-هدفون-در-کنترلر-DualSense

جک هدفون در کنترلر DualSense وجود دارد

توسط میلاد یزدی در ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۲:۰۰

آقای توشیماسا آئوکی در اکانت توییتر خود تایید که همچنان مشابه dualshock 4، جک هدفون در کنترلر DualSense نیز وجود دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته کمپانی سونی از کنترلر جدید پلی‌استیشن ۵ با نام دوال‌سنس (DualSense) رونمایی کرد. کنترلری که با یک طراحی ساختار‌شکنانه، باعث متصور شدن مسیر متفاوت‌تری برای سونی در نسل بعدی کنسول‌های بازی خواهد شد.

جزئیات بسیاری از این کنترلر توسط سونی فاش شده است. با توجه به تغییرات اساسی و فراوانی که در DualSense نسبت به نسل پیشین خود رخ داده است، بسیاری از کاربران بر این باور بوده‌اند که جک هدفون ۳.۵ میلیمتری موجود در DualShock 4، از این کنترلر جدید حذف شده است. اما این مساله صحت ندارد.

توشیماسا آئوکی (Toshimasa Aoki) مدیر محصول پلی‌استیشن در توئیتی در اکانت رسمی خود تایید کرد جک هدفون همچنان در DualSense وجود دارد و کاربران می‌توانند هدست خود را از طریق این پورت به طور مستقیم به دسته بازی متصل کنند.

هنور جک هدفون وجود دارد تا مانند dualshock 4 بتوانید هدست خود را متصل کنید.

کنترلر DualSense خصوصیات مهم دیگری نیز دارد. ویژگی تریگر‌های تطبیقی (adaptive triggers) باعث خواهد شد گیمر در هنگام کشیدن زه کمان یا تیر‌اندازی با سلاح‌های مختلف، تجربه‌ای منحصر به فرد و متفاوت را با توجه به محیط و شرایط بازی داشته باشد.

همچنین haptic feedback شکل لرزش‌های کنترلر را نسبت به محیط بازی که در آن قرار داریم، متفاوت‌تر انتقال خواهد داد.

استفاده از پورت USB تایپ C، بهینه‌سازی در ارگونومی دسته، افزایش عمر باتری و میکروفون داخلی از دیگر ویژگی‌های کنترل DualSense هستند.

در همین حال تغییرات اساسی زیبایی‌شناختی نیز در رنگ‌بندی دوگانه و تغییر جایگاه لایت‌بار ایجاد شده است.

کنترلر DualSense روز گذشته به طور غیر منتظره و پس از مدت‌ها سکوت خبری، از سوی سونی و در قالب رنگ دوگانه ترکیبی و پیش‌فرض سیاه و سفید معرفی شد.

نظرات خود را در مورد وجود جک هدفون در کنترلر DualSense و سایر ویژگی های دیگر این کنترلر، با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: