ولو,محتوای Half Life Alyx

علت کمبود میزان محتوای Half Life Alyx از زبان توسعه دهندگان بیان شد

توسط محسن شجاعی در ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

اعضای استودیو ولو در مصاحبه‌ای اعلام کردند علت اصلی کمبود میزان محتوای Half Life Alyx و عدم استفاده از المان‌های بیشتر، عدم تجربه کافی تیم با تکنولوژی واقعیت مجازی بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Half Life Alyx جدیدترین نسخه مجموعه هف لایف بود که به صورت انحصاری برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی عرضه شد و به همین علت تجربه خاص و جدیدی را در تاریخ سری ایجاد کرد. مخاطبان زیادی از تصمیم ولو مبنی بر عرضه بازی برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی احساس خشنودی نمی‌کردند و امید موفقیت چندانی از سوی آن نداشتند. با تمام این اوصاف اما، Half Life Alyx عملکرد قابل خوبی از خود به جا گذاشت. البته این نسخه با کمبود‌های اساسی نظیر مبارزه با سلاح سرد و امکان راندن اتومبیل مواجه بود. توسعه دهندگان به تازگی علت این کمبود میزان محتوای Half Life Alyx را توضیح دادند.

آقای رابین واکر، طراح ارشد بازی در مصاحبه‌ای با وبسایت VG247، از مورادی مانند وسایل نقلیه که از نسخه نهایی حذف شدند، سخن گفت. وی می‌گوید علت این تصمیم نه به علت چشم‌انداز بازی، بلکه به خاطر عدم آشنایی تیم توسعه با تکنولوژی واقعیت مجازی است. وی توضیح می‌دهد آن‌ها آشنایی کافی با جنبه‌های مختلف تکنلئژی را نداشتند و روند توسعه این وسایل در نسخه دم هف لایف زمان و انرژی زیادی از تیم گرفت.

[حذف آن‌ها] برای ما تصمیم بسیار دشواری بود و علت اخذ این تصمیم نه به خاطر دیدگاه که به خاطر عدم آمادگی کافی ما بود. زمان زیادی را صرف بحث بر سر این موضوع کردیم و در نهایت تصمیم گرفتیم آن را کنار بگذاریم.

آقای واکر در ادامه توضیح می‌دهد که تیم توسعه در حال بررسی ساز و کاری است تا به کمک آن محتوای بازی را افزایش دهد.

بازی Half Life Alyx هم‌اکنون به صورت انحصاری برای پلتفرم PC در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: