نظرسنجی-جدید-کپکام

نظرسنجی جدید کپکام به بازسازی دیگر از سری Resident Evil اشاره می‌کند

توسط علی جلیلی در ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۰

بنظر می‌رسد که روند بازسازی مجموعه Resident Evil هم باعث رضایت کاربران و هم باعث رضایت کمپانی کپکام است. با دنیای بازی همره باشید.

اخیرا کمپانی کپکام، خالق سری مجموعه Resident Evil، پس از عرضه نسبتا موفق نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 طی یک نظرسنجی از هواداران خواسته تا درباره روند بازسازی مجموعه رزیدنت اویل تصمیم گیری کنند. در نظرسنجی جدید کپکام که بیشتر تمرکز آن روی سوالات مربوط به بازسازی رزیدنت اویل ۳ است، سوالاتی درباره آینده این سری مخصوصا روند بازسازی عناوین قدیمی این مجموعه هم مطرح شده است و کپکام از بازیکنان می‌خواهد تا با شرکت در این نظرسنجی درباره آینده فرانچایز رزیندت اویل تصمیم‌گیری کنند. متن نظرسنجی بدین شرح است:

اگر بازسازی دیگری از مجموعه رزیدنت اویل عرضه شود، آیا علاقه‌مند به تهیه آن خواهید بود؟

  1. حتی اگر مجبور به تهیه کنسول جدیدی شوم،آن را تهیه خواهم کرد
  2. بازی را درصورتی تهیه می‌کنم که بتوانم در کنسولی که دارم اجرا کنم
  3. صبر خواهم کرد تا بعد از عرضه بازی درباره آن تصمیم بگیرم
  4. علاقه‌ای به تهیه آن ندارم، اما می‌خواهم آن را تجربه کنم
  5. نمی‌خواهم بیشتر از این بازی کنم

طی یک سال گذشته دو عنوان از این مجموعه توسط کمپانی کپکام که مختصرا نسخه دوم و سوم این مجموعه بودند، به صورت کامل بازسازی شد و توانست نظر مخاطبین را بار دیگر پس از چندین سال به این بازی که حال شبیه عناوین حال حاظر شده است، جلب کند. بعد از انتشار بازسازی نسخه دوم هم کمپانی کپکام اعلام کرد که همچنان بدنبال بازگرداندن مجموعه‌های قدیمی خود است که در همین راستا، نسخه سوم این مجموعه معرفی و طی چندروز گذشته عرضه شد.

اخیرا هم استودیو ام-تو، توسعه دهنده بازی Resident Evil 3 Remake طی خبری اعلام کرد که روی یک نسخه بزرگ‌تر از سری رزیدنت اویل برای بازسازی در حال کار است که برای عرضه در سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است. طبق اطلاعات بدست آمده، احتمالا نسخه جدیدی که قرار است توسط این استودیو بازسازی شود، بازی Resident Evil – Code: Veronica خواهد بود.

در هرصورت فعلا برای انتشار یک نسخه دیگر از مجموعه رزیدنت اویل زود است، اما برنامه بعدی کپکام معلوم نیست. شاید نسخه هشتم این بازی در برنامه کاری ک‍پکام قبل از عرضه یک بازسازی دیگر است و شاید هم روند بازسازی مجموعه خود را به انتشار یک نسخه جدید ترجیح می‌دهد.

نظر خود را پیرامون نظرسنجی جدید کپکام درباره سری رزیدنت اویل را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: