,آپدیت جدید Division 2,یوبی سافت

آپدیت جدید Division 2 با هدف “جلب رضایت مخاطبان” در دست توسعه است

توسط محسن شجاعی در ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۹:۰۰

توسعه دهندگان در استودیو یوبی سافت مسیو (Massive entetainment)، از دریافت بازخورد مخاطبان خود سخن گفتند و اعلام کردند آپدیت جدید Division 2 با هدف جلب رضایت هواداران توسعه می‌دهند. با دنیای بازی همراه باشید.

پس از عرضه بازی Division 2 و بازخورد خوبی بازیکنان، این بازی چندین بروزرسان و پچ حجیم برای رفع ایرادات دریافت کرد. جدیدترین بسته گسترش دهنده بازی، Warlords Of New York بازی را تا حد خوبی متحول کرد و بازخوردهای خوبی را دریافت کرد. این بسته مپ جدید، اسلحه و محتوای جدید، ماموریت‌های داستانی جدید و سیستم ارتقای جدید را به Division 2 اضافه کرد.

با تمام این اوصاف اما، ایرادات ریز و درشت زیادی هنوز در بازی وجود دارد که به نظر می‌رسد اعضای استودیو یوبی سافت مسیو مشغول رفع آن‌ها هستند. آقای یانیک بنچرو (Yannick Banchereau) پس از عرضه بسته الحاقی Warlords Of New York در مصاحبه‌ای با وبسایت Gamingbolt اظهار داشت با وجود اینکه بازخوردها نسبت به این بسته بسیار خوب بوده‌ اما، اعضای استودیو همچنان سخت مشغول کار روی بازی هستند.

به خود می‌بالیم که بسته با استقبال جامعه مخاطبان‌مان مواجه شده‌است و دیدگاه‌ها نسبت به معرفی و عرضه بسته [Warlords Of New York] بسیار مثبت بود. ما می‌خواستیم تا زمانی که افراد مشغول تجربه بسته الحاقی و اشتراک گذاری دیدگاه‌های خود هستند، به سراغ رفع ایرادات برویم و مواردی که هواداران با آن‌ها ارتباط برقرار نکردند را بیابیم.

وی در ادامه توضیح داد تمرکز اصلی تیم روی رفع ایراداتی است که مستقیم از بازخوردهای طرفداران برداشت شده‌است و هدف اصلی از توسعه آپدیت جدید Division 2 جلب رضایت مخاطبان است.

در حال حاضر همه ما به دلیل شرایط حاکم بر جامعه، در خانه‌های خود مشغول کار هستیم و هدف اصلی رفع ایراداتی است که مخاطبان به آن اشاره داشته‌اند.

عنوان Division 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One، رایانه‌های شخصی و استدیا در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: