اقتباس-سینمایی-از-بازی-آنچارتد

صداپیشه بازی Uncharted از انتخاب مارک والبرگ برای ایفای نقش سالی صحبت می‌کند

توسط میلاد یزدی در ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۱:۳۰

صداپیشه بازی Uncharted طی یک گفتگوی جذاب، صحبت‌هایی را پیرامون فیلم این مجموعه مطرح کرده و اعتقاد دارد که مارک والبرگ گزینه مناسبی برای ایفای نقش سالی نیست. با دنیای بازی همراه باشید.

نولان نورث (Nolan North) بازیگر و صداپیشه شخصیت نیتن دریک در سری بازی‌های آنچارتد (Uncharted)، معتقد است که انتخاب مارک والبرگ (Mark Wahlberg) برای ایفای نقش سالی در فیلم آنچارتد، مناسب نیست.

توسعه اقتباس سینمایی از سری بازی‌های آنچاراد مدت‌هاست که ادامه دارد. در آغاز به نظر می‌رسید که والبرگ نقش نیتان دریک، یک کاوشگر جوان و ماجراجو را بازی کند و اکنون بازی در نقش شخصیت سالی (Sully)، مربی و استاد او را بر عهده گرفته است.

در اپیزود اخیر از برنامه Retro Replay، نولان نورث و تروی بیکر(Troy Baker) در خصوص فیلم آنچارتد و اقتباس سریالی از بازی The Last of Us که در برنامه کاری شبکه HBO‌ قرار دارد، با یکدیگر گفتگو کردند.

نورث اظهار داشت که بیشتر از آنکه برای فیلم آنچارتد هیجان داشته باشد، برای اقتباس سریالی HBO از The Last of Us هیجان‌زده است. البته تروی بیکر نیز معتقد است که این فیلم هرگز حتی به مرحله فیلمبرداری هم نخواهد رسید.

من فکر می‌کنم این واقعیت که آنها می‌خواهند این سریال را (The Last of Us) بسازند، بهتر از ساختن یک فیلم از هر بازی دیگری است. فکر می‌کنم داشتن فردی که ساخت سریال چرنوبیل را در کارنامه دارد(Craig Mazin)، بهترین انتخابی است که می‌توان برای به نتیجه رساندن کار انجام داد. باید صادق باشم. در مورد این سریال بیشتر هیجان زده‌ام تا در مورد فیلم آنچارتد. من مارگ والبرگ رو خیلی دوست دارم اما نمی توانم او را در نقش سالی تصور کنم.

در ادامه بیکر اضافه کرد که «اصلا تصور نمی‌کنم که این فیلم اتفاق بیفتد». علاوه بر این او معتقد است که تبدیل یک بازی به یک اثر اپیزودیک به مراتب بهتر از ساخت یک فیلم از روی آن است. همچین اقتباس سریالی باعث می‌شود تا نیل دراکمن (Neil Druckmann) خالق بازی The Last of Us و کرگ مارزین (Craig Marzin) سازنده سریال چرنوویل، نیز دید واضح‌تری نسبت به آنچه در ذهن خود متصور هستند، داشته باشند.

بیکر همچنین معتقد است تبدیل یک بازی با ۱۵ الی ۲۰ ساعت گیم‌پلی به یک فیلم ۲ ساعته، بسیار چالش برانگیز است. البته به نظر می رسد با توجه به اینکه تام هالند (Tom Holland) قرار است نقش دوران جوانی نیتان را ایفا کند، شاید بتوان با در نظر گرفتن این مساله که در این صورت باید شخصیت سالی حوالی ۴۰ سال داشته باشد، مارک والبرگ را در آن شخصیت متصور شد.

نظرات خود را در مورد نظرات صداپیشه بازی Uncharted با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: