صد-قدرت-منحصر-به-فرد-در-marvels-avengers

بیش از صد قدرت منحصر به فرد در Marvels Avengers وجود خواهد داشت

توسط میلاد یزدی در ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۳:۰۰

پس از بهینه‌سازی‌های فراوان و انجام کارهای بسیار، در حال حاضر بیش از صد قدرت منحصر به فرد در بازی Marvels Avengers برای شخصیت‌ها وجود خواهد داشت. با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان تاخیر بازی مارول اونجرز (Marvel’s Avengers) و انتقال تاریخ انتشار آن از خرداد ۹۹ (می ۲۰۲۰) به شهریور ۹۹ (سپتامبر ۲۰۲۰)، جزئیات خاصی از این عنوان نشنیده‌ایم. با این وجود توسعه‌دهندگان بازی، بدون در نظر گرفتن این مساله با طرفداران خود از طریق شبکه‌های ارتباطی مختلف در تعامل بوده‌اند.

به‌تازگی وینس ناپولی (Vince Napoli)، طراح مبارزات بازی، در پاسخ به سوالات کاربران در وبسایت ردیت (Reddit) جزئیاتی اندک اما جذاب را در مورد بازی مطرح کرده است.

به‌طور کلی کاربران در هنگام معرفی بازی مارول اونجرز و پس از آن، در مورد سیستم لوت بازی و پرک‌هایی (Perk) که موجب دریافت قدرت‌های ویژه برای شخصیت‌ها تاثیر آن روی پیشرفت مهارت‌های آنها می‌شود زیاد شنیده‌اند. مواردی که تنوع گیم‌پلی فراوانی را برای گیمر‌ها فراهم خواهند کرد.

در همین خصوص ناپلی در پاسخ به سوال یکی از کاربران در ردیت، اشاره کرده که آنچه تاکنون توسعه‌دهندگان بازی به هواداران نشان داده‌اند «تست‌های اولیه» بوده است و پس از بهینه‌سازی‌های فراوان و انجام کارهای بسیار، در حال حاضر بیش از یکصد پرک با قدرت‌های مختلف و متنوع برای شخصیت‌های بازی وجود دارد.

بیشتر آن ویژگی‌ها و پرک‌ها، آزمایش‌های اولیه بوده‌اند. کارهای فراوانی برای بهینه‌سازی و بهبود این سیستم در بازی انجام شده است. اکنون به‌سادگی بیش از صد قدرت منحصر به فرد برای تجهیزات و شخصیت‌ها وجود دارد. همچنین این قدرت‌ها برای شخصیت‌های مختلف، منحصر به فرد هستند.

عنوان Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور (۴ سپتامبر) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلتفرم گوگل استدیا (Google Stadia) منتشر خواهد شد. همچنین کاربرانی که نسخه Earth’s Mightiest را پیش‌خرید کرده‌اند، سه روز زودتر بازی را دریافت خواهند نمود.

نظرات خود را در مورد وجود بیش از صد قدرت منحصر به فرد در Marvels Avengers با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: