ESA,رویداد آنلاین E3 2020

شایعه: رویداد دیجیتالی E3 2020 هم برگزار نخواهد شد

توسط علی جلیلی در ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۱:۰۰

با همه‌گیر شدن ویروس کویید-۱۹ (کرونا) و لغو رویدادهای بزرگ تجاری حال بنظر می‌رسد که بعد از لغو کامل این رویداد٬ برنامه برگزاری رویداد دیجیتالی E3 2020 هم به به طور کامل لغو شده است. با دنیای بازی همراه باشید.

اثرات منفی ویروس کرونا در صنعت بازی‌های رایانه‌ای روز‌به‌روز در حال افزایش است. بزرگ‌ترین سال این صنعت قطعا سال ۲۰۲۰ خواهد بود، جایی که قرار است نقطه شروع نسل جدید برای تمامی بازیکنان در سرتاسر دنیا باشد و از طرفی نیز می‌توان با انتشار بازی‌های موردانتظار بزرگ در این سال،خاطرات خوشی را برای پایان دادن به نسل هشتم رقم زد. متاسفانه در این برهه زمانی همچنان برنامه‌های ناشران، بازی‌سازان، برگزارکننده رویدادهای مختلف و حتی بازیکنان معلوم نیست. رویداد E3 بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های ویدیویی، هر سال میزبان هزاران ناشر و تولید کننده بازی‌های ویدیویی است، اما امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا، سازمان ESA اعلام کرده است که بدنبال برگزاری رویداد دیجیتالی E3 2020 است.

حال طبق شایعات جدید احتمالا این رویداد نیز به جمع رویدادهای کنسل شده سال ۲۰۲۰ اضافه خواهد شد. به تازگی آقای مایک فوتر تولیدکننده پادکست اقتصاد مجازی، اخیرا در توییتر صحبت‌هایی را درمورد رویداد مجازی E3 مطرح کرده است. به گفته ایشان، از چهار منبع معتبر خبری شنیده می‌شود که با اینکه سازمان ESA چندین هفته روی ایده دیجیتالی شدن E3 2020 در حال کار بوده است، حال قرار نیست تا این رویداد را برگزار کند. به عقیده آقای فوتر، این سازمان اعلامیه رسمی‌ای را تا چند روز آینده منتشر خواهد کرد.

چهار منبع معتبر در پادکست اقتصاد مجازی گفته‌اند با اینکه چندین هفته برای کنار هم چیدن برنامه‌ها زمان صرف شده، اما سازمان ESA هیچ رویداد مجازی و آنلاینی از E3 برگزار نخواهد کرد. در عوض، این سازمان به ناشران و سازندگان خود متکی خواهد بود و به آن‌ها کمک خواهد کرد. به من گفته‌اند که یک اعلامیه رسمی در اوایل هفته آینده منتشر خواهد شد.

بسیاری از کمپانی‌ها و ناشران بزرگ، مانند کمپانی مایکروسافت، بعد از لغو رویداد E3 اعلام کرده‌اند که برای معرفی محصولات و آخرین دست‌آوردهای خود رویدادهای مخصوص خود را برگزار خواهند کرد. با این حساب وضعیت بزرگ‌ترین همایش صنعت بازی‌های رایانه‌ای رو به وخامت است و باید انتظار داشت که برگزاری این رویداد تا چند سال آینده عملا غیرممکن خواهد بود.

نظر خود را پیرامون رویداد دیجیتالی E3 2020 و لغو برگزاری آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: