دموی-بازی-the-last-of-us-part-2

هیچ برنامه‌ای برای عرضه دموی بازی The Last of Us Part 2 وجود ندارد

توسط علی جلیلی در ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۲:۳۰

دموی بازی The Last of Us Part 2 چیزی است که بازیکنان انتظار داشتند که بعد از تاخیر این عنوان به آن دست پیدا کنند، اما آقای دراکمن اظهار داشت که بازیکنان باید مدت زمان بیشتری را برای این منظور صبر کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

اخیر کمپانی سونی در بیانیه‌ای اعلام کرد که بازی مورد انتظار The Last of Us Part 2 بار دیگر تاخیر خورده و تاریخ انتشار جدیدی هم برای آن معلوم نکرده است. شکی نیست که بازیکنان برای تجربه این اثر لحظه شماری می‌کنند، اما واضح نبودن برنامه‌های استودیوی ناتی داگ برای انتشار این بازی و جبران نارضایتی کاربران با واکنش‌های منفی روبه‌رو بوده است. عده زیادی از بازیکنان خواهان انتشار دموی قابل بازی که چندی پیش برای خبرنگاران و پشت درهای بسته به نمایش درآمد، هستند. آیا واقعی شانسی برای عرضه دموی قابل بازی این عنوان وجود دارد؟ به همین علت آقای نیل دراکمن کارگردان بازی The Last of Us 2 در این زمینه صحبت‌های بیشتری ارائه کرده است.

طبق مصاحبه آقای دارکمن با پادکست رسمی پلی‌استیشن، ایشان توضیح داد که اگرچه سوالات بسیار زیادی در این زمینه [عرضه نسخه دمو] بدست آورده است، اما این مورد چیزی نیست که خیلی عملی باشد. آقای دراکمن توضیح داد که انتشار یک نسخه دمو برای کنترل این اوضاع و انتشار یک نسخه نمایشی برای عده کثیری از مردم دو چیز بسیار متفاوت است. در ادامه نیز ایشان تاکید کردند که پیشرفت‌های زیادی در این بازی نسبت به دموی منتشر شده برای خبرنگاران بوجود آمده است و این یکی از دلایلی است که ناتی داگ برای عرضه عمومی این دمو هیچ برنامه‌ای ندارد.

آقای دراکمن در ادامه توضیحات خود افزود که عرضه کردن یک دموی قابل قبول در این وضعیت برای بازیکنان، مقدار بسیار زیادی کار دارد که ایشان نمی‌خواهد تیم اصلی را وارد این پروژه کند و ترجیح می‌دهد که تیم اصلی همان زمان را برای اتمام پروژه اصلی صرف کنند.

با این حال بازیکنان باید خود را با اخبار و اطلاعات تازه منتشر شده از بازی سرگرم کنند و زمان بیشتری را برای تجربه این بازی صرف کنند. The Last of Us 2 قرار بود در دی ماه سال گذشته عرضه شود که با تاخیر ۵ ماهه، قرار بود تا در خرداد سال جاری منتشر شود که بدلیل شیوع ویروس کرونا، عرضه این بازی باز هم به تعویق افتاده است.

نظر خود را پیرامون تصمیم ناتی داگ درباره عدم عرضه دموی بازی The last of us part 2 را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: