تاخیر-بازی-the-last-of-us-part-2

بازی The Last of Us Part 2 موقتاً از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شد

توسط علی جلیلی در ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

همچنان تاخیر بازی The Last of US Part 2 خبری ناگوار برای طرفداران این بازی است و بدنبال تاخیر آن، سونی در اقدامی جدید تصمیم به حذف صفحه این بازی در پلی‌استیشن گرفته است. با دنیای بازی همراه باشید.

طی اعلامیه رسمی که کمپانی سونی در چندروز گذشته منتشر کرد، تازیخ انتشار بازی The Last of US Part 2 از ۹ خرداد ۱۳۹۹ ( ۲۹ می ۲۰۲۰) تا تاریخی نامعلوم، به تعویق افتاده است. در کنار هواداران، سازندگان بازی از انتشار این خبر ناراحت شدند چرا که آن‌ها نیز همانند بازیکنان منتظر عرضه این عنوان و بازخوردهای طرفداران هستند. حال بدنبال تاخیر این بازی، کمپانی سونی تصمیم گرفت تا در راستای سیاست‌های کاری خود، این بازی را از فروشگاه پلی‌استیشن به طور موقت حذف کند.

اگر این بازی را از قبل پیش خرید کردید جای نگرانی نیست چرا که همچنان می‌توانید آن را از قسمت Library شخصی خود پیدا کنید، اما آن دسته از بازیکنان و هوادارانی که می‌خواستند تا در روزهای آتی این عنوان را تهیه کنند، باید مدت زمان بیشتری را برای بازگشت صفحه خرید این بازی سپری کنند. این اقدام سونی کاملا در راستای سیاست‌های این کمپانی است چرا که به عقیده آن‌ها، عناوینی باید برای پیش خرید در فروشگاه پلی‌استیشن قرار بگیرند که تاریخ انتشار آن‌ها معلوم شده و تا ماه‌های آینده نیز به صورت رسمی منتشر می‌شوند.

همچنان تاریخ انتشار The Last of Us Part 2 معلوم نیست، اما طبق صحبت‌های آقای نیل دراکمن که وظیفه کارگردانی این عنوان را بر عهده دارد، مراحل توسعه بازی به صورت کامل تمام شده و تیم سازنده مشغول رفع باگ و رفع نواقص بازی هستند تا این بازی با بالاترین کیفیت برای عرضه آماده شود. همچنین طی اخبار منتشر شده کمپانی سونی بدنبال عرضه نسخه‌های دیجیتالی این عنوان در همان تاریخ قبلی است، اما طبق صحبت‌های آقای دراکمن این کمپانی همچنان تصمیم قطعی برای نحوه عرضه بازی The Last of Us 2 نگرفته است.

نظر خود را پیرامون تاخیر بازی The Last of Us Part 2 و نحوه انتشار آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: