نینتندو,نسخه جدید Fatal Frame

امتیاز ساخت نسخه جدید Fatal Frame در اختیار نینتندو است

توسط محسن شجاعی در ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

به گفته تهیه کننده مجموعه، امتیاز ساخت نسخه جدید Fatal Frame در اختیار نینتندو است و روند توسعه نسخه جدید تنها به صلاحدید این کمپانی آغاز خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان انتشار نسخه جدید Fatal Frame یکی از محبوب‌ترین عناوین وحشت-بقا نزدیک به شش سال می‌گذرد و از آن زمان تا کنون این مجموعه در سکوت کامل خبری فرورفته‌است. چندی پیش آقای کیسوکه کیکوچی (Keisuke Kikuchi)، تهیه کننده Fatal Frame درباره علاقه خلق به توسعه نسخه جدید مجموعه روی کنسول نینتندو سوئیچ سخن گفت و این موضوع امید هواداران را برای تجدید دیدار با این بازی بار دیگر زنده کرد. اخیرا وی در مصاحبه‌ای با وبسایت Nintendo Everything، پیرامون آینده این سری صحبت کرد.

وی توضیح داد علی رغم اینکه به شدت مشتاق است که او و همکارانش بار دیگر مشغول توسعه نسخه جدید مجموعه شوند اما، امتیاز ساخت این سری در اختیار نینتندو است و در نتیجه او در جایگاه تصمیم‌گیری قرار ندارد.

امید دارم که روزی نینتندو تصمیم به احیای مجموعه بگیرد و توسعه آن را به من و تیمم واگذار کند. البته علاقه و نظر من برای توسعه نسخه جدید به معنای تایید ساخت آن نیست.

آقای کیکوچه درباره احتمال ساخت ریمستر نسخه‌های قدیمی مجموعه نیز سخن گفت. وی توضیح داد به دلیل مشغله‌های فعلی استودیو و تمرکز آن‌ها در توسعه عنوان جدید، در حال حاضر این امر ممکن نیست اما، در آینده چندان دور از ذهن نیست.

همانطور که قبل‌تر گفتم امتیاز ساخت این مجموعه در اختیار نینتندو است و تصیم‌گیرنده آن‌ها هستند. المان‌های مختلفی در تحقق این موضوع دخیل هستند. فعلا که تیم ما در حال توسعه عناوین دیگر است. در آینده احتمال ساخت ریمستر وجود دارد اما، در شرایط فعلی صحبت درباره آن چندان واقع‌گرایانه نیست.

نظر شما چیست؟ چقدر احتمال دارد نینتندو به ساخت نسخه جدید Fatal Frame تمایل پیدا کند؟ لطفا نظرات خود را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: