نیل دراکمن:‌ سونی تصمیم قطعی برای نحوه عرضه بازی The Last of Us 2 نگرفته است

توسط میلاد شجری در ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

به نظر می‌رسد شرکت سونی در حال حاضر برنامه مشخصی برای نحوه عرضه بازی The Last of Us 2 در سر ندارد و همچنان تصمیم‌گیری ادامه دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

گسترش شیوع ویروس کرونا در جهان، رفته رفته عرضه بازی‌های بیشتری را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بازی The Last of Us Part 2، جدیدترین و یکی از موردانتظار‌ترین عناوین امسال محسوب می‌شود که با چنین تاخیری روبه‌رو شده و در حال حاضر تاریخ عرضه مشخصی ندارد. البته استودیو ناتی داگ و شرکت سونی توضیح دادند که مراحل توسعه بازی تقریبا به پایان رسیده و دلیل این تاخیر بیشتر مشکلات منطقی بوده است؛ چرا که عرضه فیزیکی بازی‌ها در پی اپیدمی ویروس کرونا، با مشکلات زیادی روبه‌رو شده و در حال حاضر میسر نیست. بازی‌های Resident Evil 3 و Final Fantasy 7 Remake هم با چنین مشکلی رو‌به‌رو شدند.

در این میان، مسئله این است که آیا امکان دارد که شرکت سونی تصمیم به جدا کردن عرضه فیزیکی و دیجیتالی بازی The Last of Us Part 2 بگیرد؟ در حالی که آن‌ها به دنبال روشی برای عرضه نسخه فیزیکی بازی در فروشگاه‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن هستند، آیا می‌شود عرضه دیجیتالی بازی را طبق برنامه قبلی در نظر بگیرند تا در بازی را زودتر به دست مخاطبین برسانند؟ نیل دراکمن در جدیدترین اخبار بازی و در مصاحبه‌ای با وبلاگ پلی‌استیشن، اعلام کرد که سونی هنوز تصمیم قطعی برای عرضه بازی The Last of Us 2 نگرفته و در حال بررسی گزینه‌های موجود در شرایط پیوسته در حال تغییر است.

هنوز تصمیم نهایی‌ای گرفته نشده است و ما در حال حاضر فقط در حال واکنش به این موضوع هستیم که حتی اگر بتوانیم نسخه فیزیکی بازی را به دست مردم برسانیم، زنجیره‌ای از فروشگاه‌های مختلف وجود دارد و در این بین، زیرساخت اینترنتی لازم برای پشتیبانی از تمامی کشور‌ها وجود دارد؟

این یک بازی جهانی محسوب می‌شود که مردم در تمام کشور‌ها منتظرش هستند و در این میان، ما می‌خواهیم مطمئن شویم که منصفانه رفتار می‌کنیم. اگر ما بازی را فقط به دست کسر اندکی از مردم برسانیم، این موضوع چه تاثیری روی تمام افرادی که بازی به دستشان نرسیده، می‌گذارد؟

ما هم‌اکنون در حال بررسی انواع مختلف گزینه‌های موجود هستیم. بهترین راه برای رساندن بازی به دست تمامی طرفدارانمان در سریع‌ترین زمان ممکن چیست؟ تصمیم گیری دراین‌باره مدتی زمان می‌برد تا اوضاع کمی تغییر کند و شرایط بررسی شود و ما ببینیم دنیا در چه وضعیتی به سر می‌برد؛ در حال حاضر اوضاع روز به روز تغییر می‌کند.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخی نامشخص، به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: