تریلر رسمی فیلم سلا و اسپیدز

تماشا کنید:‌ اولین تریلر فیلم Selah and The Spades منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۰

شبکه آمازون پرایم ویدیو به تازگی اولین تریلر فیلم Selah and The Spades را منتشر کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

شبکه «آمازون پرایم ویدیو» (Amazon Prime Video) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی از فیلم «سلا و اسپیدز» (Selah and The Spades) را منتشر کرد. همان‌طور که در تریلر دیده می‌شود، داستان فیلم درباره دختری به نام سلا سامرز است که رئیس گروه چیرلیدر‌های مدرسه‌ Haldwell در ایالت پنسیلوانیا محسوب می‌شود و قصد دارد تا دانش آموزی تازه وارد به نام پالوما را آموزش دهد تا در آینده، جایگزین وی شود. لاوی سیمون در نقش سلا سامرز، سلست او‌کانر در نقش پالوما، جرل جروم در نقش مکسی، جسی ویلیامز و جینا تورس، از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور یافته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. شما در ادامه می‌توانید تریلر این فیلم را تماشا کنید:

دریافت از آپارات | تماشا در یوتیوب

شبکه آمارون در کنار این تریلر، همچنین پوستر رسمی از فیلم Selah and The Spades را منتشر کرده که در ادامه قابل مشاهده است.

فیلم «سلا و اسپیدز» (Selah and The Spades) توسط «تایاریشا پو» (Tayarisha Poe) کارگردانی و نویسندگی شده است که اولین تجربه وی در زمینه کارگردانی محسوب می‌شود. لارن مک‌براید، درو هوپت و لوکاس واکین هم تیم تهیه کنندگان فیلم را تشکیل می‌دهند. این فیلم اولین‌بار در «جشنواره فیلم سان‌دنس» (Sundance Film Festival) امسال به نمایش گذاشته شد و قرار است در تاریخ ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ (۱۷ آوریل ۲۰۲۰) روی سرویس آمازون پرایم ویدیو در دسترس قرار گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: